desktop11
tablet10
komorka10

Bezpieczna pożyczka na dowolny cel

Pożyczka na dowolny cel to gotówka, którą otrzymacie Państwo w 24 godziny od przedłożenia dokumentów. Standardowo zabezpieczeniem pożyczki jest nieruchomość. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, szukamy także innych rozwiązań, jak np.: pożyczka pod zastaw akcji, majątku spółki czy udziałów firmy. Udzielamy pożyczki na okres od 3 miesięcy do 10 lat, przewidując w indywidualnych przypadkach zawieszenie spłat. 

Jakie są korzyści z pożyczki na dowolny cel ?

 •  pożyczka udzielana nawet w 24 h,
 •  minimum formalności – bez zaświadczeń,
 •  elastyczne kwoty od 30 tys. do 5 mln,
 •  kredytowanie na okres od 3 miesięcy do 10 lat,
 •  dogodne warunki spłaty,
 •  bezpieczeństwo – umowa zawierana u notariusza,
 •  brak ukrytych opłat.

Pożyczka na dowolny cel kierowana jest do osób które :

 •  chcą zrealizować swoje plany,
 •  mają negatywną historię kredytową w BIK,
 •  chcą spłacić zadłużenie wobec komornika,
 •  są przedsiębiorcami,
 •  potrzebują szybkiego finansowania,
 •  otrzymały odmowę z banku. 

Szybka wycena

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00

Najczęściej zadawane pytania

Jakie warunki należy spełnić, aby dostać pożyczkę na dowolny cel?

Jedynym warunkiem jest prowadzenie działalności gospodarczej oraz posiadanie odpowiedniego zabezpieczenia. Może to być nieruchomość, ale także akcje, majątek lub udziały w firmie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami.

Jakie dokumenty są wymagane, aby otrzymać pożyczkę na dowolny cel?

Zwykle prosimy o zaświadczenie z Ewidencji Działalności Gospodarczej, ewentualnie aktualny wydruk KRS, akt prawny będący podstawą nabycia nieruchomości, która stanowi zabezpieczenie oraz numer księgi wieczystej. Należy jednak pamiętać o tym, że podczas pierwszego etapu weryfikacji mogą pojawić się dodatkowe wymogi dokumentacyjne – wszystko zależy od złożoności sytuacji.

Czy można odłożyć termin spłaty pożyczki?

W przypadku terminowych spłat możliwe jest przedłużenie ostatecznego terminu spłaty o kolejne 12 miesięcy, ale całkowity czas spłaty pożyczki nie może być dłuższy niż 10 lat. W Speed Cash Polska każda oferta dostosowana jest do indywidualnych potrzeb i możliwości naszych Klientów.

Jakie jest postępowanie w przypadku braku możliwości spłaty pożyczki?

Każdy Klient traktowany jest indywidualnie. W sytuacjach braku możliwości spłaty pożyczki zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z Doradcą, z którym wypracowany zostanie plan rozwiązania zaistniałej sytuacji.

Jak szybko mogę uzyskać pożyczkę na dowolny cel?

Pożyczkę można uzyskać nawet w 24 godziny od momentu przedłożenia dokumentów.
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.