2
10
speedcash baner 480x296 pozyczka2

Bezpieczna pożyczka pod zastaw samochodu

Jakie są korzyści pożyczki pod zastaw samochodu:

 • po otrzymaniu pożyczki samochód zostaje u właściciela,
 • szybka wycena wartości samochodu,
 • pożyczka udzielana nawet w 24h,
 • elastyczne warunki - czas trwania pożyczki od 6 do 12 miesięcy,
 • pożyczka do 90% wartości samochodu - kwoty od 20 tys. zł, 
 • brak ukrytych opłat,
 • wgląd w dokumenty na 24h przed transakcją.

Pożyczka pod zastaw samochodu kierowana jest do osób, które:

 • potrzebują szybkiego finansowania,
 • posiadają własny samochód nie starszy niż 10 lat, 
 • dostały odmowę z banku,
 • mają negatywną historię w bazach kredytowych,
 • znalazły się w trudnej sytuacji finansowej.

 

 

Szybka wycena

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00

Najczęściej zadawane pytania

Jakie warunki należy spełnić, aby dostać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Aby dostać pożyczkę pod zastaw samochodu należy przede wszystkim być jego właścicielem i posiadać dowód rejestracyjny. Samochód, który jest zabezpieczeniem pożyczki nie może być starszy niż 10 lat, a pożyczkobiorca powinien posiadać zdolność do spłaty pożyczki.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby otrzymać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Aby otrzymać pożyczkę pod zastaw samochodu należy posiadać dowód rejestracyjny i kartę pojazdu oraz dokument potwierdzający jego zakup.

Czy każdy samochód może posłużyć jako zabezpieczenie pożyczki?

Samochód, który ma stanowić zabezpieczenie pożyczki nie może być starszy niż 10 lat, musi być własnością pożyczkobiorcy, konieczne jest też, aby pojazd posiadał aktualne badania techniczne.

Czy po otrzymaniu pożyczki pod zastaw samochodu nadal mogę nim jeździć?

Oczywiście, po otrzymaniu pożyczki pod zastaw samochodu pożyczkobiorca może używać pojazdu na dotychczasowych zasadach.

Czy można otrzymać pożyczkę w 24h?

Jeżeli wnioskując o pożyczkę Klient dysponuje kompletem dokumentów poświadczających prawo do własności zabezpieczenia, jesteśmy w stanie sfinalizować umowę nawet w 24 godziny.

Czy pożyczka pod zastaw jest bezpieczna?

Tak, Klient sumiennie wywiązujący się z umowy pożyczki nie ma się czego obawiać. Nawet w nieoczekiwanych sytuacjach losowych utrzymywanie kontaktu z Doradcą pozwala na bezpieczne dla Klienta rozwiązanie trudności.
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.