2
10
speedcash baner 480x296 pozyczka3

Bezpieczna pożyczka pod zastaw działki

Jakie są korzyści pożyczki pod zastaw działki:

 • przejrzyste zasady - brak ukrytych opłat,
 • korzystne oprocentowanie,
 • możliwość odroczenia spłaty pożyczki,
 • elastyczne kwoty od 30 tys. do 5 mln zł,
 • pożyczka udzielana nawet w 24h,
 • wgląd w dokumenty na 24h przed transakcją.

Pożyczka pod zastaw działki kierowana jest do osób, które:

 • są przedsiębiorcami,
 • chcą poprawić swoją zdolność kredytową,
 • znalazły się z złej sytuacji finansowej,
 • potrzebują gotówki na spłatę komornika,
 • posiadają zatory płatnicze.

 

Szybka wycena

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00

Najczęściej zadawane pytania

Czy grunt rolny lub gospodarstwo rolne może stanowić zabezpieczenie pożyczki?

Regulacje, które weszły w życie 30 kwietnia 2016 r. w postaci ustawy o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz o zmianie niektórych ustaw uniemożliwiają udzielanie pożyczki po zastaw gruntu i gospodarstwa rolnego. Wyjątkiem są nieruchomości wchodzące w skład gospodarstwa (domy) – wobec nich zastosowanie mają kryteria dotyczące pożyczek pod zastaw domów czy mieszkań.

Jakie warunki należy spełnić, aby dostać pożyczkę pod zastaw działki?

Aby uzyskać pożyczkę pod zastaw działki powinna się ona znajdować w mieście wojewódzkim lub w miejscowości atrakcyjnej turystycznie.

Jakie dokumenty są wymagane, aby dostać pożyczkę pod zastaw działki?

Oczekujemy od Państwa minimum dokumentów, potrzebnych do udzielenia pożyczki. W przypadku jasnej sytuacji własnościowej wystarczy numer księgi wieczystej i dokument poświadczający sposób nabycia działki. Prosimy również o zdjęcia działki i/lub kopie dokumentów, które poświadczają wykonywanie zagospodarowania nieruchomości. W przypadkach niestandardowych możemy poprosić o dodatkowe dokumenty wyjaśniające.

Czy każda działka może posłużyć jako zastaw pożyczki?

Głównym kryterium przy udzieleniu pożyczki pod zastaw działki jest jej lokalizacja i ewentualne zagospodarowanie. Wszelkie wątpliwości chętnie wyjaśnią nasi Doradcy.

Czy można odłożyć termin spłaty pożyczki?

W przypadku terminowych spłat możliwe jest przedłużenie ostatecznego terminu spłaty o 12 miesięcy, jednak całkowity czas spłaty pożyczki nie może być dłuższy niż 10 lat. W Speed Cash Polska dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb i możliwości naszych Klientów.

Jakie jest postępowanie w przypadku braku możliwości spłaty pożyczki?

Każdy Klient traktowany jest indywidualnie. W takich sytuacjach zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z Doradcą, z którym wypracowany zostanie plan rozwiązania zaistniałej sytuacji.
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.