slider jak otrzym5.poz
1355x430 tablet5
speedcash baner 480x296 warunki4

O Speed Cash Polska

1. Czym jest Speed Cash Polska?

Speed Cash Polska to spółka, która powstała dla osób ceniących bezpieczeństwo, czas i profesjonalizm.
To fundusz pożyczkowy stworzony przez zespół prawników i analityków – ekspertów z branży finansowej.

2. Czym się zajmujemy?

Oferujemy szybki i niezawodny sposób finansowania nawet wtedy, gdy zawodzą banki. Wspieramy plany inwestycyjne. Oferujemy pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji finansowej poprzez pożyczkę pod zastaw nieruchomości. Wspomagamy plany biznesowe pożyczką inwestycyjną, wsparciem przy emisji obligacji lub oferując leasing zwrotny nieruchomości. Służymy również pomocą w dziedzinach prawnych i podatkowych.

3. Jak działamy?

Naszym atutem jest szybkość działania. Potrzebne pieniądze możemy zapewnić nawet w ciągu 24 godzin. Speed Cash Polska zapewnia finansowanie na partnerskich warunkach, jednocześnie oferując elastyczne podejście przy negocjacji kosztów.

4. Dlaczego warto z nami współpracować?

Dotychczas udzieliliśmy kredytów bankowych na kwotę ponad miliarda złotych oraz pożyczek z własnych kapitałów na blisko 100 milionów. Państwa bezpieczeństwo i zaufanie stanowi dla nas wartość nadrzędną, dlatego każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Zadaniem naszych specjalistów jest rzetelna ocena ryzyka kredytowego i takie dopasowanie oferty, aby zapewnić Państwu najlepsze warunki oraz komfort dalszego działania. Dlatego właśnie większość naszych Klientów to osoby z polecenia.

5. Czy są stacjonarne oddziały Speed Cash Polska?

Centrala firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Mazowieckiej 9. W każdej sprawie mogą się Państwo skontaktować ze swoim osobistym opiekunem lub pod numerem telefonu + 48 22 313 19 62.

Pożyczka pozabankowa w Speed Cash Polska

1. Jak szybko otrzymam potrzebne pieniądze?

Specjalizujemy się w szybkich pożyczkach prywatnych. Czas od złożenia wniosku do uruchomienia środków może wynosić zaledwie 24 godziny.

2. Czy dostanę w Speed Cash Polska kredyt pod zastaw mieszkania?

Oferujemy pożyczkę pod zastaw nieruchomości. Nie udzielamy kredytów pod zastaw mieszkania. Prawo do tego mają jedynie banki. Więcej informacji o pożyczce pod zastaw nieruchomości znajdą Państwo TUTAJ.

3. Nie mam zdolności kredytowej, a potrzebuję prywatnej pożyczki. Czy dostanę ją u Państwa?

Przeanalizujemy Państwa sytuację finansową oraz dobierzemy bezpieczne i skuteczne rozwiązania. Naszym zabezpieczeniem będzie wskazana nieruchomość.

4. Odmówiono mi w banku z powodu złej historii w BIK. Czy otrzymam u Państwa kredyt?

Nie udzielamy kredytów, ale możemy udzielić pożyczki pozabankowej nawet przy niekorzystnym wpisie w BIK, a także zaoferować finansowanie pomostowe, do czasu poprawienia zdolności kredytowej.

5. Na jakich warunkach dostanę kredyt pod zastaw nieruchomości?

Nie udzielamy kredytów pod zastaw nieruchomości. Właścicielowi domu, mieszkania lub innej nieruchomości po przedstawieniu odpowiednich dokumentów możemy zaproponować korzystną pożyczkę pod zastaw nieruchomości.

6. Zabrakło mi środków na dokończenie budowy, a mam już kredyt na działce, czy dostanę pożyczkę?

Jeśli stosunek wartości przyszłej nieruchomości jest odpowiednio wysoki do obecnego kredytu bankowego, rozważymy pożyczkę na drugiej lub na pierwszej hipotece, spłacając hipotekę banku. 

7. Co zrobić, jeśli nie mogę spłacić raty w terminie?

Prosimy skontaktować z Państwa opiekunem w Speed Cash Polska lub pod numerem telefonu + 48 22 313 19 62 i zgłosić nam problem. Postaramy się znaleźć dla Państwa dogodne rozwiązanie.

8. Czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki?

Tak, zawsze możecie Państwo spłacić pożyczkę przed terminem. W takim przypadku prosimy skontaktować się z Państwa opiekunem w Speed Cash Polska lub pod numerem telefonu + 48 22 313 19 62.

9. Jaką maksymalną sumę pożyczki mogę uzyskać?

Maksymalna kwota pożyczki dla przedsiębiorców to nawet 10 000 000 złotych. Przy większych kwotach wnioski będą rozpatrywane indywidualnie.

10. Od kiedy muszę spłacać pożyczkę?

Pierwszym terminem spłaty raty jest kolejny miesiąc od momentu zaciągnięcia pożyczki, jednakże możliwe są indywidualne zapisy w umowie. Będziecie je Państwo mogli omówić z Doradcą w Speed Cash Polska.

Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Speed Cash Polska sp. z o.o. ofert
oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się przez Speed Cash Poska sp. z o.o.
w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Speed Cash Polska sp. z o.o., zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@speedcashpolska.pl lub telefonując pod numer: 22 313 19 62. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@speedcashpolska.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje żądanie kontaktu i przedstawienia Ci oferty produktów i usług świadczonych przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy pomiędzy Tobą i Administratorem, jak i realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udzielenie Ci odpowiedzi i przedstawienie oferty produktów i usług będą niemożliwe. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.