3
3 480
speedcash baner 480x296 aktualnosci

Aktualności

TAGI30 sierpnia 2017

Pożyczka z gwarancją bezpieczeństwa


Pożyczka z gwarancją bezpieczeństwa

Zdecydowana większość osób poszukujących szybkiego finansowania wykorzystuje do tego celu Internet. Przeglądając profesjonalnie zaprojektowane strony internetowe firm pożyczkowych trudno stwierdzić, za którą z nich mogą kryć się żerujący na pośpiechu i nieuwadze oszuści. Właśnie dlatego rzetelni pożyczkodawcy ubiegają się o uzyskanie różnego rodzaju certyfikatów, które poświadczają bezpieczeństwo świadczonych przez nich usług. Na koncie Speed Cash Polska znajdują się obecnie dwa takie odznaczenia – Certyfikat Firma Godna Zaufania oraz Laur Zaufania.

RZETELNA FIRMA POŻYCZKOWA – JAK JĄ ZNALEŹĆ?

Obecnie istnieje wiele narzędzi pozwalających zweryfikować, czy dana firma pożyczkowa jest rzetelna, godna zaufania i czy dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Można sprawdzić, czy widnieje ona w Rejestrze przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz czy przypadkiem nie została wpisana na listę ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego. Dobrym rozwiązaniem jest także zapoznanie się z opiniami na temat danego funduszu dostępnymi na różnego rodzaju forach internetowych. Warto pamiętać, że w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości co do bezpieczeństwa usług świadczonych przez daną firmę pożyczkową, lepiej nie zawierać z nią umowy, nawet jeśli kusi korzystnymi warunkami pożyczki.

CERTYFIKATY DLA NAJLEPSZYCH

Wiele instytucji, które troszczą się o bezpieczeństwo konsumentów, w tym szczególnie w zakresie usług świadczonych za pośrednictwem Internetu, stosuje różne metody oceny zaufania i poziomu satysfakcji klientów danego przedsiębiorstwa. Na tej podstawie tworzone są certyfikaty, którymi wyróżniane są firmy spełniające złożone kryteria. Również one mogą stanowić sposób weryfikacji firmy pożyczkowej.

SPEED CASH POLSKA = POŻYCZKA Z CERTYFIKATEM BEZPIECZEŃSTWA

Certyfikat Firma Godna Zaufania przyznawany jest przez CBOK Sp. z o.o. Sp. k. na podstawie Współczynnika Opinii, czyli wartości liczbowej obrazującej liczbę negatywnych opinii dostępnych w sieci na temat danego przedsiębiorstwa. Do takiej oceny wykorzystywane jest specjalne oprogramowanie, które analizuje komentarze zamieszczone w Internecie. Certyfikat otrzymują wyłącznie te firmy, które nie posiadają na swoim koncie żadnych negatywnych opinii.

Ogólnopolski Program dla Firm Laur Zaufania powstał natomiast z myślą o wyróżnieniu firm, które cechują się transparentnością, wiarygodnością oraz rzetelnością. Mogą wziąć w nim udział wyłącznie przedsiębiorstwa, które nie posiadają wyroków dotyczących nieuregulowanych należności oraz upadłości oraz nie są wpisane w krajowej bazie dłużników.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

W jaki sposób Speed Cash Polska troszczy się o bezpieczeństwo swoich klientów? Przede wszystkim pożyczkę pod zabezpieczenie otrzymują osoby, które są w stanie uporać się z takim zobowiązaniem finansowym w całym okresie obowiązywania umowy. Każdy przypadek jest poddawany dokładnej analizie pod kątem wiarygodności finansowej, czy też możliwości powodzenia inwestycji, na którą pożyczane są pieniądze.

Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Speed Cash Polska sp. z o.o. ofert
oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się przez Speed Cash Poska sp. z o.o.
w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Speed Cash Polska sp. z o.o., zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@speedcashpolska.pl lub telefonując pod numer: 22 313 19 62. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@speedcashpolska.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje żądanie kontaktu i przedstawienia Ci oferty produktów i usług świadczonych przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy pomiędzy Tobą i Administratorem, jak i realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udzielenie Ci odpowiedzi i przedstawienie oferty produktów i usług będą niemożliwe. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.