3
3 480
speedcash baner 480x296 aktualnosci

Aktualności

TAGI16 stycznia 2018

Pożyczka pod zastaw mieszkania bez dochodów


Pożyczka pod zastaw mieszkania bez dochodów

Pożyczka pod hipotekę bez żadnych zaświadczeń to doskonała opcja dla tych, którzy potrzebują gotówki, ale nie chcą się zadłużyć w chwilówkach, a z drugiej strony nie posiadają zdolności pod kredyt hipoteczny oferowany przez bank. To jedno z najbardziej przyjaznych rozwiązań finansowych, jakie są obecnie dostępne na rynku.

Dla kogo pożyczka hipoteczna?

Pożyczka pod zastaw mieszkania bez dochodów to propozycja zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Mogą się o niego starać również emeryci i osoby bezrobotne. Jest on dostępny także dla tych, którzy posiadają jakieś zadłużenie, odnotowane w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) a nawet takie, przeciwko którym już toczy się postępowanie komornicze. Z tego typu finansowania korzystają również rolnicy, którzy zwykle mają duży problem w przekonaniu banku, że warto im udzielić kredyt hipoteczny. Praca rolnika w dużej mierze jest zależna od pogody, warunków atmosferycznych, czyli czynnika mało przewidywalnego, stąd też niechęć banków do finansowania tej grupy zawodowej.

Negatywna historia kredytowa

Zasadą jest, że banki odmawiają kredytu podmiotom ze złą historią kredytową w BIK. W praktyce oznacza to, że wielu zainteresowanych zostaje wykluczonych z tego typu pomocy. Co prawda banki nieraz mają w swojej ofercie również pożyczki hipoteczne, ale formalności, na jakie jest się skazanym są niejednokrotnie jeszcze bardziej skomplikowane niż przy staraniach o pożyczkę pod zastaw mieszkania bez dochodów. Przy tego typu umowach jest nieraz potrzebna wycena nieruchomości i zawarcia umowy ubezpieczeniowej, jak również formalności, które należy załatwić w sądzie. W tym samym czasie pożyczki pod zastaw nieruchomości, które oferują instytucje poza bankowe stawiają na maksymalne uproszczenie wszystkich procedur i możliwość wypełnienia dokumentów przez Internet.

Pożyczka na jaki cel?

Jeśli prośba o pożyczkę pod zastaw mieszkania bez dochodów zostanie rozpatrzona pozytywnie, pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Można za nie nabyć nieruchomość (lokal, mieszkanie, dom czy też działkę rekreacyjną, budowlaną lub rolną), sfinansować swoje aktualne wydatki (zakup samochodu, sprzętu RTV i AGD do firmy, wykonać remont). Dla niektórych pożyczkobiorców ważne jest skonsolidowanie kilku kredytów, pożyczek lub też zapłacenie zobowiązań komornikowi. Zupełnie inaczej wygląda wydawanie pieniędzy w sytuacji, kiedy kredyt przyznaje bank. Wówczas jego cel należy określić bardzo precyzyjnie.

Bezpieczniejsza opcja

Pożyczka  pod zastaw mieszkania bez dochodów to idealna opcja dla podmiotów, które nieufnie podchodzą do tak zwanych chwilówek. Jeśli pożyczkobiorca ma świadomość, że może sobie pozwolić na wydłużony okres spłaty pożyczki, jego comiesięczne raty nie powinny zanadto obciążać budżetu.

Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Speed Cash Polska sp. z o.o. ofert
oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się przez Speed Cash Poska sp. z o.o.
w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Speed Cash Polska sp. z o.o., zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@speedcashpolska.pl lub telefonując pod numer: 22 313 19 62. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@speedcashpolska.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje żądanie kontaktu i przedstawienia Ci oferty produktów i usług świadczonych przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy pomiędzy Tobą i Administratorem, jak i realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udzielenie Ci odpowiedzi i przedstawienie oferty produktów i usług będą niemożliwe. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.