speedcash 7
768x640
480x296

Nasze referencje

Od ponad 15 lat budujemy zaufanie naszych Klientów. Należą do nich zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Ich zadowolenie ze współpracy z nami stanowi dla nas najwyższą wartość i świadczy o wysokiej jakości świadczonych przez Speed Cash Polska usług.

Klienci Speed Cash Polska wskazują na profesjonalizm doradców oraz przejrzysty proces przyznawania pieniędzy i zawierania umowy. Pożyczki są wypłacane bardzo sprawnie, a spłata uzgadniania elastycznie do potrzeb Klienta. Osoby, którzy posiadają negatywną historię w BIK również mogą liczyć na wsparcie naszych doradców i propozycję rozwiązania niekorzystnej sytuacji finansowej. 

Poniżej prezentujemy jedynie kilka opinii naszych Klientów. Skontaktuj się z nami, dołącz do grona zadowolonych Klientów Speed Cash Polska i odzyskaj płynność finansową już w 24h.

Zaufały nam osoby prywatne

 • 28.06.2017
  Potrzebowaliśmy spłacić zadłużenie u komornika Speed Cash nam pomógł. Spłacamy miesięcznie raty, nie było problemu żeby się dogadać i ustalić dogodny harmonogram. Dziękuję i polecam.
  Magdalena
 • 1.08.2017
  Mili i profesjonalni doradcy oraz szybkie załatwienie sprawy to dwa największe plusy. Ogólnie ok, polecam.
  Karola
 • 20.07.2017
  W pełni profesjonalna obsługa polecam.
  Wojtek
 • 6.07.2017
  Polecam, nie spodziewałam się, że tak szybko da się załatwić.
  marty34
 • 26.06.2017
  Jestem zadowolona umowę podpisywaliśmy u notariusza w Warszawie, na drugi dzień pieniądze były na koncie. Będę polecać.
  Katarzyna
 • 20.06.2017
  Firma jest na wysokim poziomie, doradcy chętnie pomagają i udzielają wyczerpujących odpowiedzi. Myślę, że nie zawiodę się na firmie.
  Małgorzata
 • 20.06.2017
  Porządna firma, mój doradca pan Krzysztof sprawnie pomógł przebrnąć przez wszystkie formalności. O firmie dowiedziałem się od znajomego, zdecydowanie mogę polecić.
  Grzesiek
 • 15.06.2017
  Wrażenie ogólne bardzo dobre, wszystkie informacje rzetelnie i czytelnie przedstawione, czekam jeszcze na przelew i wtedy będę mogła powiedzieć, że nie mam żadnych zastrzeżeń. POLECAM!!!!!!
  Renata
 • 12.06.2017
  Jak dla mnie najlepsza firma udzielająca pożyczek. Świetni doradcy i profesjonalna obsługa. Polecam sprawdzić, ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi.
  karolina_p
 • 2.06.2017
  Profesjonalna, sprawna i szybka obsługa klienta. Jasno określone zalety i ewentualne negatywne strony pożyczki, w razie oczywiście niedostosowania się do zawartej umowy przez pożyczkobiorcę. Moim konsultantem jest Karol Lączyński i jestem zadowolony z fachowej obsługi. Polecam
  Wojtek
 • 29.05.2017
  Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do Klienta, szybkie i sprawne działanie. Firma godna polecenia!
  Aneta
 • 18.04.2017
  Godni polecenia. Miałem bardzo ciężką sytuacje, komornika i sporo zaległych zobowiązań. Już po pierwszym kontakcie telefonicznym zostałem zaproszony na spotkanie. Doradca prosto i w zrozumiały sposób wytłumaczył mi cały proces. Wszystko profesjonalnie i bardzo szybko, co było dla mnie ważne. Polecam!
  DariuszR
 • 15.04.2017
  Firma Speed Cash jest na poziomie,obsługują profesjonalni ludzie z kulturą i wiedzą. Pozdrawiam Ewa Łysoń
  Ewa
 • 8.03.2017
  "Mistrzostwo świata" - szybko, profesjonalnie, z należytym klientowi maximum informacji o produkcie i o jego tzw. plusach i minusach ( tzn. koszt który nie jest niski i firma dokładnie wyjaśnia, tak aby klient był dokładnie zorientowany, jaką podejmuje decyzję ). Firma stawia na pomoc klientowi i dokładną informację oraz wyjaśnienie wszystkich niejasności. Jasne zasady co do wysokości kwoty i wymaganych zabezpieczeń względem pożyczanych kwot. Aaaa i najważniejsze, czysty układ - umowa podpisywana jest w formie Aktu Notarialnego, na podstawie tzw. Formularza pożyczki, który klient dostaje dzień wcześniej do akceptacji i NIE MA Żadnych Umów i dopisków w nich drobnym druczkiem tj. bywa to w firmach krzak typu internetowi lichwiarze chwilówki,z zapisami w umowach z tzw. Paragrafem z miejsca oraz niedozwolonymi zapisami w umowach pogrążających Klientów później. Firma Speed Cash to inna Bajka i Profesjonalny Partner w Pożyczkach. Życzę aby w końcu stali się SA i może nawet Bankiem. Jako Pożyczkodawcę POLECAM. Jako pracodawcę chyba też piękne Biuro, profesjonalni pracownicy - pracować też bym dla Tej firmy mogła :) Niestety oferty jeszcze nie złożyli ale pożyczkę otrzymałam i to w super profesjonalnym klimacie. Dziękuję i Polecam.
  Adrianna
 • 4.03.2017
  Po wypełnieniu wniosku na stronie kontakt był już po godzinie, a po południu tego samego dnia zadzwonił do mnie doradca. Po podpisaniu umowy pieniądze na koncie miałem tego samego dnia wieczorem, a cała procedura pożyczki trwała góra 5 dni...
  Grzeń
 • 1.02.2017
  Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu zainteresowanemu firmę pożyczkową Speed Cash Polska.Mają przede wszystkim pełne, profesjonalne podejście do klienta, przejrzyste , jasne warunki współpracy i co najważniejsze są uczciwi.
  Laxalak
 • 21.01.2017
  Po wysłaniu wniosku szybki kontakt telefoniczny, omówienie z doradcą, dwa dni później miałam pieniądze. Poleciłam ich usługi znajomemu, też jest zadowolony.
  Magdalena 89
 • 14.01.2017
  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Jeśli można powiedzieć o pożyczce, że spełnia oczekiwania, to ta właśnie taka jest.
  MarcinB
 • 10.01.2017
  Dobra jakość współpracy. Przede wszystkim konkretnie i szybko.
  Mat
 • 4.01.2012
  Przede wszystkim szybko, formalności ograniczone do minimum. Warunki dobre.
  K-wska
 • 4.01.2017
  Polecam Speed Cash Polska ze względu na wyciągnięcie pomocnej dłoni, za zaangażowanie, terminowość i profesjonalizm.
  eka
 • 27.12.2016
  Profesjonalne podejście do klienta - wyjaśniają krok po kroku zasady udzielania pożyczek, szukają rozwiązania konkretnego przypadku, działają szybko - wystarczyły niespełna 2 dni, by środki znalazły się na koncie.
  g.morz
 • 24.10.2016
  Szybka i sprawna obsługa, od 1 - szego telefonu kasa na koncie w 48h!
  Wieczór
 • 20.10.2016
  Szybko i rzetelnie, z pewnością firma godna polecenia
  S_M
 • 24.10.2016
  Bezkonkurencyjnie szybko udzielane pożyczki. Zadłużenie komornicze spałacane natychmiastowo.
  Monika
 • 19.10.2016
  Pożyczkę dostałam bardzo sprawnie, mało formalności, bez weryfikacji BIK. Spłatę ustaliliśmy elastycznie. Fajnie, że mają indywidualne podejście do klienta. Mega pomocny doradca, dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Bardzo polecam.
  Anita

Nagrody i certyfikaty

logo1
logo4
logo3
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Speed Cash Polska sp. z o.o. ofert
oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się przez Speed Cash Poska sp. z o.o.
w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Speed Cash Polska sp. z o.o., zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@speedcashpolska.pl lub telefonując pod numer: 22 313 19 62. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@speedcashpolska.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje żądanie kontaktu i przedstawienia Ci oferty produktów i usług świadczonych przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy pomiędzy Tobą i Administratorem, jak i realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udzielenie Ci odpowiedzi i przedstawienie oferty produktów i usług będą niemożliwe. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.