desktop15
tablet13
komorka13

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup nieruchomości to oferta dla Klientów, którzy utracili płynność finansową, posiadają nieruchomość, która od dawna nie znajduje kupca i jest obarczona wpisem komorniczym. Jeżeli macie Państwo okazję do inwestycji, ale brakuje na nią środków, odkupimy tę nieruchomość za 70% jej wartości rynkowej. Czas, który jest nam potrzebny do podjęcia decyzji to 24 godziny od konsultacji z naszym specjalistą. Dzięki temu pozyskacie Państwo środki niezbędne do spłaty zobowiązań lub podjęcia nowej inwestycji.

Jakie są korzyści skupu nieruchomości za gotówkę:

  •  uczciwa wycena nieruchomości,
  •  wgląd w dokumenty przed podpisaniem umowy,
  •  jesteśmy w stanie przeprowadzić transakcję w 24h,
  •  bezpieczeństwo – umowa podpisywana u notariusza.

 

Oferta skupu nieruchomości za gotówkę kierowana jest do osób które:

  •  utraciły płynność finansową,
  •  posiadają nieruchomość, która od dawna nie znajduje kupca,
  •  potrzebują środków na nową inwestycję,
  •  nieruchomość jest obarczona wpisem komorniczym,

Szybka wycena

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00

Najczęściej zadawane pytania

Do kogo skierowana jest oferta skupu nieruchomości?

Oferta skierowana jest zarówno do osób, które pilnie potrzebują gotówki. Jak i do osób, które potrzebują odmrożenia kapitału i ulokowania go w innych dobrach inwestycyjnych.

Ile czasu trwają formalności?

Wiemy, że w wielu przypadkach ważny jest czas. Wstępna decyzja o zakupie nieruchomości zapada maksymalnie w ciągu godziny.

Jakie nieruchomości skupuje Speed Cash Polska?

Skupujemy mieszkania, domy, a także lokale usługowe położone w dużych aglomeracjach miejskich, a także w lokalizacjach, które Klient uzna za atrakcyjne.

Jaką kwotę mogę uzyskać za swoją nieruchomość?

Kwota za wskazaną nieruchomość ustalana jest indywidualnie.
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.