desktop21
tablet19
komorka19

Pożyczka nieruchomościowa

Szybka pożyczka zabezpieczona to oferta dla Klientów chcących uwolnić pieniądze z nieruchomości, która od dawna nie znajduje kupca. Jeżeli macie Państwo okazję do inwestycji, ale brakuje na nią środków lub też macie przejściowe problemy finansowe, jest to doskonałe rozwiązanie szyte na miarę Państwa potrzeb.

Udzielimy pożyczki do 50% wartości rynkowej nieruchomości co oznacza, że w ciągu 24h mogą Państwo uwolnić nawet kilkaset tysięcy zamrożone w posiadanym domu, mieszkaniu lub lokalu użytkowym. Czas, który jest nam potrzebny do podjęcia decyzji to 24 godziny od konsultacji z naszym specjalistą. Dzięki temu pozyskacie Państwo środki niezbędne do spłaty zobowiązań lub podjęcia nowej inwestycji.

Jakie są korzyści pożyczki nieruchomościowej?

 • profesjonalizm – przygotujemy dokładną i uczciwą wycenę nieruchomości,
 • bezpieczeństwo – umowa podpisywana u notariusza, nieruchomość dalej jest Twoją własnością,
 • szybkość - jesteśmy w stanie przeprowadzić transakcję w 24 h,
 • niski koszt  - tylko 3% prowizji miesięcznie,
 • wysokość uzyskanej kwoty- otrzymujesz bezzwłocznie do 50% wartości nieruchomości – możesz dostać nawet 500 000 zł,
 • transparentność – pełny wgląd w dokumenty przed podpisaniem umowy.


Oferta pożyczki nieruchomościowej kierowana jest do osób, które:

 • potrzebują szybko uwolnić środki z nieruchomości,
 • utraciły płynność finansową,
 • posiadają nieruchomość, która od dawna nie znajduje kupca,
 • potrzebują środków na nową inwestycję,
 • są przedsiębiorcami lub osobami prywatnymi,
 • posiadają nieruchomość obarczoną wpisem komorniczym.

Uwolnij nawet 500 tysięcy już dziś, a nieruchomość sprzedaj później.
Bez konieczności zaniżania jej rynkowej wartości!

Jesteś Klientem indywidualnym? Ta oferta jest również dla Ciebie! 
Współpracujemy z renomowanymi Funduszami Poręczeniowymi w Polsce.

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz lub zadzwoń na naszą infolinię.
Pamiętaj zawsze możesz sam wybrać podmiot, który poręczy Twoje zobowiązanie. 

Szybka wycena

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00

Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Speed Cash Polska sp. z o.o., zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@speedcashpolska.pl lub telefonując pod numer: 22 313 19 62. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@speedcashpolska.pl.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje żądanie kontaktu i przedstawienia Ci oferty produktów i usług świadczonych przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy pomiędzy Tobą i Administratorem, jak i realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udzielenie Ci odpowiedzi i przedstawienie oferty produktów i usług będą niemożliwe.

Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.


Najczęściej zadawane pytania

Do kogo skierowana jest oferta pożyczki nieruchomościowej?

Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców, którzy potrzebują odblokować kapitał zamrożony w nieruchomości by ulokować go w innych dobrach inwestycyjnych, jak i do osób które maja przejściowe problemy finansowe i pilnie potrzebują gotówki.

Ile czasu trwają formalności?

Wiemy, że w wielu przypadkach ważny jest czas. Wstępna decyzja o zakupie nieruchomości zapada maksymalnie w ciągu godziny. Podpisanie umowy oraz wypłata środków może nastąpić nawet w 24h od dostarczenia wszystkich niezbędnych dokumentów.

Jakie nieruchomości skupuje Speed Cash Polska?

Skupujemy mieszkania, domy, a także lokale usługowe położone w dużych aglomeracjach miejskich, a także w lokalizacjach, które uznamy za atrakcyjne.

Jaką kwotę mogę uzyskać za swoją nieruchomość?

Kwota za wskazaną nieruchomość ustalana jest indywidualnie. Dla przykładu za mieszkanie Warszawie o powierzchni 60 m kw. o rynkowej wartości 600 000 zł Klient może otrzymać w ciągu 24h nawet 300 000 zł.
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Speed Cash Polska sp. z o.o. ofert
oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się przez Speed Cash Poska sp. z o.o.
w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Speed Cash Polska sp. z o.o., zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@speedcashpolska.pl lub telefonując pod numer: 22 313 19 62. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@speedcashpolska.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje żądanie kontaktu i przedstawienia Ci oferty produktów i usług świadczonych przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy pomiędzy Tobą i Administratorem, jak i realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udzielenie Ci odpowiedzi i przedstawienie oferty produktów i usług będą niemożliwe. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.