desktop16
tablet14
komorka14

Oddłużanie nieruchomości

Oferta oddłużania polega na zakupie przez Speed Cash Polska zadłużonej nieruchomości, której bank ze względu na obciążenia nie chce skredytować chętnemu nabywcy. Kupujemy taką nieruchomość od właściciela, po wpłaceniu zadatku przekazujemy Klientowi, spłacamy wierzycieli oraz oczyszczamy zapisy na hipotece. Pozbawioną już obciążeń nieruchomość sprzedajemy wówczas właściwemu nabywcy. Oferta ta dotyczy domów, mieszkań i lokali użytkowych położonych w dużych miastach, a także lokalizacji, które uznamy za atrakcyjne.

Jakie są korzyści oferty polegającej na oddłużaniu nieruchomości:

  •  bezpieczeństwo – umowa podpisywana u notariusza,
  •  wgląd w dokumenty na 24h przed transakcją,
  •  przejrzyste zasady – brak ukrytych opłat.


Oferta oddłużania nieruchomości kierowana jest do osób które :

  •  są przedsiębiorcami,
  •  potrzebują szybkiego finansowania,
  •  posiadają zatory płatnicze.

Szybka wycena

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega oddłużanie nieruchomości?

Oddłużane polega na zakupie, bądź też udzieleniu pożyczki na zakup zadłużonej nieruchomości, której bank ze względu na obciążenia nie chce skredytować chętnemu nabywcy.

Czy oddłużanie nieruchomości dotyczy tylko domów i mieszkań?

Oferta Speed Cash Polska dotyczy zarówno domów i mieszkań, jak i lokali użytkowych położonych w dużych miastach, a także lokalizacji, które Klient uzna za atrakcyjne.

Czy dostanę pożyczkę jeżeli nieruchomość jest zajęta przez komornika?

Tak, spłacamy zadłużenie bezpośrednio na rachunek komornika, co pozwala na usunięcie niekorzystnych wpisów z księgi wieczystej nieruchomości. Problemu nie stanowi również zadłużenie we wspólnocie lub spółdzielni mieszkaniowej.

Jakie dokumenty muszę przedstawić, aby uzyskać pożyczkę na oddłużenie nieruchomości?

Oprócz standardowych dokumentów, tj. numeru KW i zdjęć nieruchomości prosimy także o przedstawienie zaświadczenia ze wskazaniem wysokości pozostałych zobowiązań.
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.