desktop20
tablet18
komorka18

Leasing zwrotny nieruchomości

Speed Cash Polska oferuje doradztwo i pośrednictwo w zakresie leasing'u zwrotnego nieruchomości, który może stanowić bardzo dobrą alternatywę dla kredytu i być idealnym sposobem na uwolnienie pieniędzy z posiadanego majątku. Polega na sprzedaży przez Państwa nieruchomości i zawarciu jednocześnie umowy leasingu na zaplanowany czas. Sprzedając nieruchomość w dalszym ciągu pozostają Państwo jej jedynym użytkownikiem i zyskują jednocześnie zamrożone dotąd środki. Transakcja ta pozwala na likwidację obciążeń finansowych, rozwój przedsiębiorstwa, zakup sprzętu lub kolejną inwestycję bez konieczności zaciągania kredytu czy pożyczki. Taka forma leasingu rodzi szereg korzyści i ulg podatkowych.

Jakie są korzyści leasingu zwrotnego nieruchomości ?

  •  bezpieczeństwo – umowa podpisywana u notariusza,
  •  przejrzyste zasady - brak ukrytych opłat,
  •  korzystne oprocentowanie,
  •  wgląd w dokumenty na 24h przed transakcją,
  •  kwoty od 30 tys. do 5 mln zł,
  •  pożyczka udzielana nawet w 24 h.

Leasing zwrotny nieruchomości kierowany jest do osób które:

  •  potrzebują środków na wykończenie i zwiększenie wartości nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż,
  •  rozbudowę nieruchomości,
  •  są przedsięborcami,
  •  dostały odmowę z banku,

Szybka wycena

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest leasing zwrotny nieruchomości?

Leasing zwrotny nieruchomości może stanowić bardzo dobrą alternatywę dla kredytu i być idealnym sposobem na uwolnienie pieniędzy z posiadanego majątku. Polega na sprzedaży przez Klienta nieruchomości i zawarciu jednocześnie umowy leasingu na zaplanowany czas. Sprzedając nieruchomość w dalszym ciągu Klient pozostaje jej jedynym użytkownikiem, zyskując jednocześnie zamrożone dotąd środki.

Jakie warunki muszę spełnić, aby skorzystać z leasingu zwrotnego nieruchomości?

Aby skorzystać z leasingu zwrotnego nieruchomości trzeba przede wszystkim być jej właścicielem (lub współwłaścicielem), nieruchomość powinna znajdować się w miejscowości powyżej 20 tys. mieszkańców lub w miejscowości atrakcyjnej turystycznie.

Jakie korzyści wynikają z leasingu zwrotnego nieruchomości?

Przeprowadzona transakcja pozwala na likwidację obciążeń finansowych, rozwój przedsiębiorstwa, zakup sprzętu lub kolejną inwestycję bez konieczności zaciągania kredytu czy pożyczki. Taka forma leasingu rodzi szereg korzyści i ulg podatkowych.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby skorzystać z leasingu zwrotnego nieruchomości?

W przypadku jasnej sytuacji własnościowej wystarczy dostarczyć numer księgi wieczystej i dokument poświadczający sposób nabycia nieruchomości. Zwyczajowo prosimy także o aktualne fotografie nieruchomości.
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.