desktop17
tablet15
komorka15

Bezpieczne pożyczki dla startupów

Pożyczka dla startupów, to produkt przeznaczony dla osób, które założyły działalność gospodarczą, mają swój pomysł na biznes, ale brakuje im gotówki. Standardowym zabezpieczeniem jest nieruchomość, która powinna znajdować się w miejscowości powyżej 20 tys. mieszkańców lub w miejscowości atrakcyjnej turystycznie. Udzielamy pożyczek już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. 

Jakie są korzyści z pożyczki dla startupów?

  •  pożyczka udzielana nawet w 24h,
  •  minimum formalności,
  •  elastyczne kwoty od 30 tys. do 5 mln,
  •  kredytowanie na okres od 3 miesięcy do 10 lat,
  •  dogodne warunki spłaty,
  •  bezpieczeństwo – umowa podpisywana u notariusza.

 

Pożyczka dla startupów kierowana jest do osób które :

  •  założyły działalność gospodarczą,
  •  mają pomysł na biznes, ale brakuje im środków na rozwój,
  •  dostały odmowę w banku,
  •  potrzebują szybkiego finansowania,

Szybka wycena

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00

Najczęściej zadawane pytania

Czy dostanę pożyczkę od pierwszego dnia prowadzenia działalności?

Udzielamy pożyczek już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Zwykle prosimy o zaświadczenie z Ewidencji Działalności Gospodarczej, ewentualnie aktualny odpis KRS.

Jaki rodzaj zabezpieczenia może posłużyć jako zastaw przy pożyczce dla startupu?

Korzystając z naszej oferty dla startupów standardowym zabezpieczeniem jest nieruchomość, która powinna znajdować się w miejscowości liczącej powyżej 20 tys. mieszkańców lub w miejscowości atrakcyjnej turystycznie.

Czy można uzyskać pożyczkę pod zastaw dla nowej firmy, która nie wykazuje dochodów?

Tak, można uzyskać pożyczkę pod zastaw dla firmy, nawet jeśli nie wykazuje ona dochodów. Ocena zdolności kredytowej firmy oparta jest na analizie planowanych przychodów.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby wziąć pożyczkę?

W przypadku jasnej sytuacji własnościowej wystarczy dostarczyć numer księgi wieczystej i dokument poświadczający sposób nabycia nieruchomości. Zwyczajowo prosimy także o aktualne fotografie nieruchomości.
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.