desktop14
tablet12
komorka12

Bezpieczna pożyczka pomostowa

Pożyczkę pomostową kierujemy do Klientów, dla których ważny jest czas. Oferta dedykowana inwestycjom, które zapadają szybko i wymagają natychmiastowego finansowania. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie dysponujecie Państwo gotówką, procedury bankowe komplikują podjęcie kredytu lub uwolnienie własnych środków wymagałoby za dużo czasu. Zaoferujemy sfinansowanie takiej inwestycji na czas potrzebny Państwu do uruchomienia finansowania z własnego źródła lub z banku. Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego zapewnimy potrzebne środki niemal od ręki, ograniczając formalności do minimum.

Jakie są korzyści z pożyczki pomostowej ?

 •  pożyczka udzielana nawet w 24h,
 •  minimum formalności – bez zaświadczeń,
 •  elastyczne kwoty od 30 tys. do 5 mln,
 •  kredytowanie na okres od 3 miesięcy do 10 lat,
 •  dogodne warunki spłaty,
 •  bezpieczeństwo – umowa podpisywana u notariusza.

 

Pożyczka pomostowa kierowana jest do osób które :

 •  potrzebują szybkiego finansowania,
 •  są przedsiębiorcami,
 •  potrzebują środków na rozwój biznesu,
 •  otrzymały negatywną decyzję kredytową z banku,
 •  potrzebują opłacić inwestycje prowadzone przez firmę.

Szybka wycena

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00

Najczęściej zadawane pytania

Jakie warunki muszę spełnić, aby otrzymać pożyczę pomostową?

Aby otrzymać pożyczkę pomostową wystarczy przedstawić plan inwestycyjny oraz odpowiednie zabezpieczenie (np. samochód, nieruchomość), by środki finansowe znalazły się na firmowym koncie już w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku.

Dla kogo przeznaczona jest pożyczka pomostowa?

Pożyczka pomostowa skierowana jest do Klientów dla których ważny jest czas. Dedykowana inwestycjom, które zapadają szybko i wymagają natychmiastowego finansowania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które w danym momencie nie dysponują gotówką, procedury bankowe komplikują podjęcie kredytu, a uwolnienie własnych środków wymaga dłuższego czasu. Speed Cash Polska sfinansuje taką inwestycję na czas potrzebny Państwu do uruchomienia finansowania z własnego źródła lub z banku. Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego zapewnimy potrzebne środki niemal od ręki.

Czy otrzymam pożyczkę pomostową jeśli jestem zadłużony?

Pożyczkę pomostową w Speed Cash Polska może uzyskać także przedsiębiorca, któremu bank odmówił finansowania ze względu na negatywną ocenę zdolności finansowej, lub też posiada on zaległości względem ZUS czy US.

Co w przypadku jeśli inwestycja nie przyniesie środków tak szybko, jak założyłem i nie będę w stanie spłacić pożyczki w terminie?

Dla pożyczek pomostowych istnieje możliwość przedłużenia ich czasu spłaty – na przykład o kolejny rok. W razie jakichkolwiek pytań, również tych dotyczących problemów ze spłatą, prosimy o kontakt z Doradcą. Jest on do dyspozycji klienta przez cały czas trwania pożyczki.
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.