desktop19
tablet17
komorka17

Bezpieczna pożyczka operacyjna

Pożyczka operacyjna została stworzona z myślą o finansowaniu bieżącej działalności firmy. Gotówkę otrzymasz nawet w 24 godziny od przedłożenia dokumentów. Standardowym zabezpieczeniem pożyczki jest nieruchomość, ale akceptujemy również zastaw na akcjach, majątku spółki lub udziałach firmy. Rozpatrujemy wszystkie rozwiązania niestandardowe, które mogą stanowić zabezpieczenie pożyczki.

Jakie są korzyści pożyczki operacyjnej:

 •  bezpieczeństwo - umowa podpisywana u notariusza,
 •  minimum formalności, 
 •  udzielamy pożyczek już od 1-ego dnia prowadzenia działalności,
 •  elastyczne warunki spłaty zobowiązań,
 •  pożyczka nawet w 24h,
 •  wgląd w dokumenty przed transakcją.

 

Pożyczka operacyjna skierowana jest do osób, które:

 •  chcą rozwijać biznes, ale bank odmówił im pożyczki,
 •  są przedsiębiorcami,
 •  potrzebują szybkiego finansowania,
 •  chcą spłacić zadłużenie wobec pracowników,
 •  posiadają zatory płatnicze,
 •  zamierzają skonsolidować dotychczasowe kredyty.

Szybka wycena

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00

Najczęściej zadawane pytania

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę?

Jedynymi warunkami jest prowadzenie działalności gospodarczej oraz posiadanie odpowiedniego zabezpieczenia. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami.

Jaki rodzaj zabezpieczenia może posłużyć jako zastaw przy pożyczce operacyjnej?

Standardowym zabezpieczeniem pożyczki jest nieruchomość, ale akceptujemy również zastaw na akcjach, majątku przesdsiębiorstwa lub udziałach firmy. Rozpatrujemy wszystkie rozwiązania, nawet te niestandardowe, które mogą stanowić zabezpieczenie pożyczki.

Czy można odłożyć termin spłaty pożyczki?

W przypadku terminowych spłat możliwe jest przedłużenie ostatecznego terminu spłaty o 12 miesięcy, jednak całkowity czas spłaty pożyczki nie może być dłuższy niż 10 lat. W Speed Cash Polska dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb i możliwości naszych Klientów.

Jak długo trzeba czekać, aby otrzymać pożyczkę operacyjną?

Pożyczka operacyjna została stworzona z myślą o finansowaniu bieżącej działalności firmy. Dlatego gotówkę można otrzymać nawet w 24 godziny od przedłożenia dokumentów.
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.