fillwyixmzuwiiwindmwil0 desktop16
desktop12
komorka11

Bezpieczna pożyczka konsolidacyjna

Pożyczka konsolidacyjna dedykowana jest Klientom pragnącym uporządkować swoje zobowiązania i zagregować je w jedną korzystnie oprocentowaną pożyczkę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób z zaległościami w ZUS lub Urzędzie Skarbowym, nieuregulowanymi należnościami kredytowymi lub zaległościami w spłatach czynszu. Doradzimy, jak uniknąć licytacji komorniczej i zaspokoić roszczenia wierzycieli. Przeanalizujemy Państwa sytuację, spłacimy zobowiązania oraz przedstawimy rozsądny program spłat.

Jakie są korzyści z pożyczki konsolidacyjnej?

 •  pożyczka udzielana nawet w 24 h,
 •  minimum formalności – bez zaświadczeń,
 •  elastyczne kwoty od 30 tys. do 5 mln,
 •  kredytowanie na okres od 3 miesięcy do 10 lat,
 •  dogodne warunki spłaty,
 •  wgląd w dokumenty przed transakcją.

 

Pożyczka konsolidacyjna kierowana jest do osób które:

 •  mają zaległości w ZUS i US,
 •  chcą uporządkować swoje zobowiązania,
 •  prowadzą własną działalność gospodarczą,
 •  mają problem z nieuregulowanymi zobowiązaniami wobec kontrahentów, banków czy też z niezapłaconym czynszem,
 •  posiadają kilka pożyczek i chcą je połączyć w jedną, korzystną pożyczkę.

Szybka wycena

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00

Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Speed Cash Polska sp. z o.o., zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@speedcashpolska.pl lub telefonując pod numer: 22 313 19 62. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@speedcashpolska.pl.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje żądanie kontaktu i przedstawienia Ci oferty produktów i usług świadczonych przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy pomiędzy Tobą i Administratorem, jak i realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udzielenie Ci odpowiedzi i przedstawienie oferty produktów i usług będą niemożliwe.

Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.


Najczęściej zadawane pytania

Co to jest pożyczka konsolidacyjna?

Pożyczka konsolidacyjna to sposób na połączenie kilku długów wobec różnych instytucji w jeden przy jednoczesnym obniżeniu wysokości comiesięcznych zobowiązań. Przy takim rozwiązaniu Speed Cash Polska spłaca całość powstałych wcześniej zaległości finansowych, udzielając tym samym pożyczki, która będzie spłacana na podstawie ustalonego (rozsądnego) harmonogramu.

Czy otrzymam pożyczkę konsolidacyjną na spłatę zaległości w ZUS i US ?

Pożyczka konsolidacyjna dedykowana jest Klientom, którzy zamierzają uporządkować swoje zobowiązania i połączyć je w jedną, korzystnie oprocentowaną pożyczkę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób z zaległościami w ZUS lub US, nieuregulowanymi należnościami kredytowymi lub zaległościami w spłatach czynszu. Doradzimy, jak uniknąć licytacji komorniczej oraz zaspokoić roszczenia wierzycieli. Nasz doradca przeanalizuje Państwa sytuację i wskaże najbardziej optymalne rozwiązanie. Następny krok to spłacenie Państwa zobowiązania oraz przedstawienie rozsądnego harmonogramu spłat.

Czy otrzymam pożyczkę konsolidacyjną pod zastaw mieszkania jeśli nie prowadzę działalności gospodarczej?

Po 21 lipca 2017 roku nie jest możliwe uzyskanie pożyczki pod zastaw mieszkania przez osobę fizyczną w instytucji pozabankowej. Ograniczenia zostały wprowadzone po wejściu ustawy z dnia 23 marca 2017 roku o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami. Pożyczkę pod zastaw lokalu lub nieruchomości mieszkalnej może otrzymać jedynie przedsiębiorca w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.

Co może stanowić zabezpieczenie pożyczki konsolidacyjnej?

Może to być przede wszystkim nieruchomość – dom, mieszkanie, ale również samochód, działka czy dzieła sztuki. Wszystko zależy od wysokości zaciąganego zobowiązania oraz ustalonego okresu spłaty.
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Speed Cash Polska sp. z o.o. ofert
oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się przez Speed Cash Poska sp. z o.o.
w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Speed Cash Polska sp. z o.o., zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@speedcashpolska.pl lub telefonując pod numer: 22 313 19 62. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@speedcashpolska.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje żądanie kontaktu i przedstawienia Ci oferty produktów i usług świadczonych przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy pomiędzy Tobą i Administratorem, jak i realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udzielenie Ci odpowiedzi i przedstawienie oferty produktów i usług będą niemożliwe. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.