desktop18
tablet16
komorka16

Bezpieczna pożyczka inwestycyjna

Pożyczka inwestycyjna powstała z myślą o Klientach, których plany biznesowe przewidują start, rozwój lub rozbudowę własnej firmy. Zabezpieczenie pożyczki mogą stanowić nieruchomości, działki i ziemia rolna, a także udziały i majątek spółki. Maksymalną kwotę pożyczki determinuje rodzaj i wartość zabezpieczenia oraz cel inwestycji. Oferta skierowana jest do deweloperów, przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Zapewniamy możliwość negocjowania warunków umowy oraz karencji spłat.

Jakie są korzyści pożyczki inwestycyjnej?

 •  pożyczka udzielana nawet w 24h,
 •  minimum formalności,
 •  elastyczne kwoty od 30 tys. do 5 mln,
 •  kredytowanie na okres od 3 miesięcy do 10 lat,
 •  dogodne warunki spłaty,
 •  bezpieczeństwo – umowa zawierana u notariusza.

 

Pożyczka inwestycyjna kierowana jest do osób które:

 •  są przedsiębiorcami,
 •  potrzebują środków na rozwój biznesu,
 •  potrzebują szybkiego finansowania,
 •  nie otrzymały kredytu w banku,
 •  potrzebują opłacić inwestycje prowadzone przez przedsiębiorstwo.

Szybka wycena

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00

Najczęściej zadawane pytania

Czy otrzymam pożyczkę inwestycyjną dla nowej działalności?

Oczywiście jest możliwość otrzymania pożyczki przez startup. Początkujący przedsiębiorcy mogą zaciągnąć pożyczkę inwestycyjną, którą chcą przeznaczyć na wydatki związane z rozpoczęciem działalności.

Co może stanowić zabezpieczenie pożyczki inwestycyjnej?

Pożyczka inwestycyjna powstała z myślą o Klientach, których plany biznesowe przewidują start, rozwój lub rozbudowę firmy. Zabezpieczenie pożyczki mogą stanowić wszelkiego rodzaju nieruchomości, działki i ziemia rolna, a także udziały i majątek przedsiębiorstwa. Maksymalną kwotę pożyczki determinuje rodzaj i wartość zabezpieczenia oraz cel inwestycji. Zapewniamy możliwość negocjowania warunków umowy oraz karencji spłat.

Jakie jest postępowanie w przypadku braku możliwości spłaty pożyczki?

Każdy Klient traktowany jest indywidualnie. W sytuacjach braku możliwości spłaty pożyczki zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z Doradcą, z którym wypracowany zostanie plan rozwiązania zaistniałej sytuacji.

Jak szybko mogę otrzymać pożyczkę inwestycyjną?

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności może zdarzyć się sytuacja, kiedy gotówka potrzebna jest praktycznie „na teraz”. Zgłaszając się do Speed Cash Polska przedsiębiorca otrzyma pieniądze w ciągu 24 godzin od złożenia wymaganych dokumentów, bez konieczności długiego oczekiwania na decyzję kredytową.
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.