desktop21
tablet19
komorka19

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa często nazywana kredytem gotówkowym jest udzielana na dowolnie określony cel. Oznacza to, że fundusz pożyczkowy nie ingeruje w szczegóły,  na co pożyczkobiorca przeznacza otrzymane środki. Gotówka może być wykorzystana na np. spłatę poprzednich zobowiązań, zakup sprzętu czy wakacje. 

 Jakie są korzyści pożyczki gotówkowej?

 • pożyczka udzielana nawet w 24h, 
 • minimum formalności, 
 • elastyczne kwoty od 30 tys. do 5 mln zł, 
 • kredytowanie na okres od 3 miesięcy do 10 lat, 
 • dogodne warunki spłaty, 
 • wgląd w dokumenty na 24h przed transakcją.


Pożyczka gotówkowa w Speed Cash Polska kierowana jest do osób, które:

 • chcą spłacić swoje zobowiązania,
 •  potrzebują szybko gotówki,
 • mają dobrą historię kredytową,
 • posiadają zdolność kredytową,
 • są osobami prywatnymi lub przedsiębiorcami,
 • dostały odmowę z banku.

Szybka wycena

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00

Najczęściej zadawane pytania

Jakie dokumenty są potrzebne aby otrzymać pożyczkę gotówkową?

Klient musi dostarczyć dokument tożsamości, którym z reguły jest dowód osobisty lub paszport oraz zaświadczenie o dochodach, aby wniosek mógł być pozytywnie rozpatrzony. Pożyczkobiorca jest zobowiązany podać informacje na temat wysokości swoich zarobków, rodzaju umowy, która stanowi podstawę zarobków, kwoty którą chce pożyczyć oraz preferowany okres spłaty. Decyzja o przyznaniu pożyczki w głównej mierze zależy również od weryfikacji zdolności kredytowej.

Czy mogę otrzymać pożyczkę gotówkową jeśli mam złą historię kredytową?

Zdolność kredytowa to zdolność pożyczkobiorcy do spłaty pożyczki w określonym terminie. Jest jednym z elementów, które bierzemy pod uwagę przy weryfikacji wniosku. Zbadanie zdolności kredytowej jest obowiązkowe. W przypadku, gdy zdolność kredytowa nie pozwala na otrzymanie wnioskowanej kwoty pożyczki, akceptujemy poręczenie od podmiotu z dobrą kondycją finansową.

Jakie jest postępowanie w przypadku braku możliwości spłaty pożyczki?

W Speed Cash Polska każdy Klient traktowany jest indywidualnie. W sytuacjach braku możliwości spłaty pożyczki zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z Doradcą, z którym wypracowany zostanie plan rozwiązania zaistniałej sytuacji.

Jaki jest koszt pożyczki gotówkowej w Speed Cash Polska?

Warunki pożyczki są negocjowane indywidualnie z każdym Klientem. W Speed Cash Polska modelowy przykład pożyczki oraz informacje o kosztach, w szczególności o RRSO, są zawarte na dole każdej zakładki strony www.speedcashpolska.pl.
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.