2
10
speedcash baner 480x296 glowna 1

Pozostałe produkty

POŻYCZKA NA DOWOLNY CEL

Pożyczka na dowolny cel to gotówka, którą otrzymacie Państwo w 24 godziny od przedłożenia dokumentów. Standardowo zabezpieczeniem pożyczki jest nieruchomość. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, szukamy także innych rozwiązań, jak np.: pożyczka pod zastaw akcji, majątku spółki czy udziałów firmy. Udzielamy pożyczki na okres od 3 miesięcy do 10 lat, przewidując w indywidualnych przypadkach zawieszenie spłat.

POŻYCZKA KONSOLIDACYJNA

Pożyczka konsolidacyjna dedykowana jest Klientom pragnącym uporządkować swoje zobowiązania i zagregować je w jedną korzystnie oprocentowaną pożyczkę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób z zaległościami w ZUS lub Urzędzie Skarbowym, nieuregulowanymi należnościami kredytowymi lub zaległościami w spłatach czynszu. Doradzimy, jak uniknąć licytacji komorniczej i zaspokoić roszczenia wierzycieli. Przeanalizujemy Państwa sytuację, spłacimy zobowiązania oraz przedstawimy rozsądny program spłat.

POŻYCZKA POMOSTOWA

Pożyczkę pomostową kierujemy do Klientów, dla których ważny jest czas. Oferta dedykowana inwestycjom, które zapadają szybko i wymagają natychmiastowego finansowania. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie dysponujecie Państwo gotówką, procedury bankowe komplikują podjęcie kredytu lub uwolnienie własnych środków wymagałoby za dużo czasu. Zaoferujemy sfinansowanie takiej inwestycję na czas potrzebny Państwu do uruchomienia finansowania z własnego źródła lub z banku. Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego zapewnimy potrzebne środki niemal od ręki, ograniczając formalności do minimum.

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ

Skup nieruchomości to oferta dla Klientów, którzy utracili płynność finansową, posiadają nieruchomość, która od dawna nie znajduje kupca i jest obarczona wpisem komorniczym. Jeżeli macie Państwo okazję do inwestycji, ale brakuje na nią środków, odkupimy tę nieruchomość za 70% jej wartości rynkowej. Czas, który jest nam potrzebny do podjęcia decyzji to 24 godziny od konsultacji z naszym specjalistą. Dzięki temu pozyskacie Państwo środki niezbędne do spłaty zobowiązań lub podjęcia nowej inwestycji.

ODDŁUŻANIE NIERUCHOMOŚCI

Oferta oddłużania polega na zakupie przez Speed Cash Polska zadłużonej nieruchomości, której bank ze względu na obciążenia nie chce skredytować chętnemu nabywcy. Kupujemy taką nieruchomość od właściciela, po wpłaceniu zadatku przekazujemy Klientowi, spłacamy wierzycieli oraz oczyszczamy zapisy na hipotece. Pozbawioną już obciążeń nieruchomość sprzedajemy wówczas właściwemu nabywcy. Oferta ta dotyczy domów, mieszkań i lokali użytkowych położonych w dużych miastach, a także lokalizacji, które uznamy za atrakcyjne.

POŻYCZKI DLA STARTUPÓW

Pożyczka dla startupów, to produkt przeznaczony dla osób, które założyły działalność gospodarczą, mają swój pomysł na biznes, ale brakuje im gotówki. Standardowym zabezpieczeniem jest nieruchomość, która powinna znajdować się w miejscowości powyżej 20 tys. mieszkańców lub w miejscowości atrakcyjnej turystycznie. Udzielamy pożyczek już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej.

POŻYCZKA INWESTYCYJNA

Pożyczka inwestycyjna powstała z myślą o Klientach, których plany biznesowe przewidują start, rozwój lub rozbudowę własnej firmy. Zabezpieczenie pożyczki mogą stanowić wszelkiego rodzaju nieruchomości, działki i ziemia rolna, a także udziały i majątek spółki. Maksymalną kwotę pożyczki determinuje rodzaj i wartość zabezpieczenia oraz cel inwestycji. Oferta skierowana jest do deweloperów, przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Zapewniamy możliwość negocjowania warunków umowy oraz karencji spłat.

POŻYCZKA OPERACYJNA

Pożyczka operacyjna została stworzona z myślą o finansowaniu bieżącej działalności firmy. Gotówkę otrzymasz nawet w 24 godziny od przedłożenia dokumentów. Standardowym zabezpieczeniem pożyczki jest nieruchomość, ale akceptujemy również zastaw na akcjach, majątku spółki lub udziałach firmy. Rozpatrujemy wszystkie rozwiązania niestandardowe, które mogą stanowić zabezpieczenie pożyczki.

FAKTORING

Faktoring to sposób na zachowanie płynności finansowej i zmaksymalizowanie wyników Państwa firmy. Dedykujemy ją wszystkim, którzy wystawiają faktury z odroczonym terminem płatności. Niesolidni płatnicy, którzy spóźniają się z należnościami, utrudniają pracę przedsiębiorstwa. Zawierając z nami umowę faktoringu nasz Klient otrzymuje gotówkę od ręki, eliminując problem zatorów płatniczych w firmie. Proponujemy usługę faktoringu, przejmując na siebie ryzyko rozliczeń i windykacji.

EMISJA OBLIGACJI KORPORACYJNYCH

Emisja obligacji to oferta skierowana do firm, które chcą uzyskać wygodne, długoterminowe finansowanie dla swojej podstawowej działalności gospodarczej. Dedykowana jest ona przedsiębiorstwom, które osiągają dobre wyniki finansowe i posiadają zabezpieczenie emisji obligacji. Emitując obligacje firma ma możliwość pozyskania finansowania z obcych źródeł, a co za tym idzie - dodatkowych zysków. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku kapitałowym gwarantuje Państwu kompleksową obsługę tego procesu. Zapewniamy pomoc prawną, fachowe przygotowanie dokumentacji, sprawozdań finansowych i biznesplanu, a także wybór najlepszej oferty biura maklerskiego i plasację obligacji.

LEASING ZWROTNY NIERUCHOMOŚCI

Speed Cash Polska oferuje doradztwo i pośrednictwo w zakresie leasing'u zwrotnego nieruchomości, który może stanowić bardzo dobrą alternatywę dla kredytu i być idealnym sposobem na uwolnienie pieniędzy z posiadanego majątku. Polega na sprzedaży przez Państwa nieruchomości i zawarciu jednocześnie umowy leasingu na zaplanowany czas. Sprzedając nieruchomość w dalszym ciągu pozostają Państwo jej jedynym użytkownikiem i zyskują jednocześnie zamrożone dotąd środki. Transakcja ta pozwala na likwidację obciążeń finansowych, rozwój przedsiębiorstwa, zakup sprzętu lub kolejną inwestycję bez konieczności zaciągania kredytu czy pożyczki. Taka forma leasingu rodzi szereg korzyści i ulg podatkowych.

Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Speed Cash Polska sp. z o.o. ofert
oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się przez Speed Cash Poska sp. z o.o.
w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Speed Cash Polska sp. z o.o., zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@speedcashpolska.pl lub telefonując pod numer: 22 313 19 62. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@speedcashpolska.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje żądanie kontaktu i przedstawienia Ci oferty produktów i usług świadczonych przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy pomiędzy Tobą i Administratorem, jak i realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udzielenie Ci odpowiedzi i przedstawienie oferty produktów i usług będą niemożliwe. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.