2
10
speedcash baner 480x296 pozyczka4

Bezpieczna pożyczka pod zastaw dla firmy

Jakie są korzyści pożyczki pod zastaw dla firmy:

 • bezpieczeństwo - umowa podpisywana u notariusza,
 • minimum formalności, 
 • elastyczne warunki spłaty zobowiązań,
 • pożyczek udzielamy nawet w 24h,
 • udzielamy pożyczek już od 1-ego dnia prowadzenia działalności,
 • wgląd w dokumenty na 24h przed transakcją.

Pożyczka pod zastaw dla firmy kierowana jest do osób, które:

 • mają pomysł na biznes, ale bank odmówił im pożyczki,
 • chcą spłacić zadłużenie wobec pracowników,
 • posiadają zatory płatnicze,
 • potrzebują szybkiego finansowania,
 • chcą skonsolidować dotychczasowe kredyty.

 

Szybka wycena

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00

Najczęściej zadawane pytania

Czy można uzyskać pożyczkę pod zastaw dla firmy, która nie wykazuje dochodów?

Tak, można uzyskać pożyczkę pod zastaw dla firmy, nawet jeśli nie wykazuje ona dochodów. Ocena zdolności kredytowej firmy jest bowiem oparta na analizie planowanych przychodów.

Jakie warunki należy spełnić, aby dostać pożyczkę pod zastaw firmy?

Jedynymi warunkami jest prowadzenie działalności gospodarczej oraz posiadanie odpowiedniego zabezpieczenia. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby wziąć pożyczkę?

Zazwyczaj prosimy o zaświadczenie z Ewidencji Działalności Gospodarczej, ewentualnie aktualny odpis KRS, akt prawny będący podstawą nabycia nieruchomości, która stanowi zabezpieczenie oraz numer księgi wieczystej. Należy jednak pamiętać o tym, że podczas pierwszego etapu weryfikacji mogą pojawić się dodatkowe wymogi dokumentacyjne – wszystko zależy od złożoności sytuacji.

Czy można wziąć pożyczkę pod zastaw dla firmy, nawet jeżeli jest ona zadłużona?

Tak, Speed Cash Polska właśnie w takich sytuacjach chce pomagać swoim Klientom. Jeżeli pożyczka ma zostać przeznaczona na spłatę dotychczasowych zobowiązań, oczywiście udzielimy jej Klientowi.

Jaki rodzaj zabezpieczenia może posłużyć jako zastaw przy pożyczce pod zastaw dla firmy?

Korzystając z naszej oferty dla firm zabezpieczeniem pożyczki może być nieruchomość. W przypadku jasnej sytuacji własnościowej wystarczy numer księgi wieczystej i dokument poświadczający sposób nabycia nieruchomości. Prosimy także o aktualne fotografie nieruchomości.

Na jakich zasadach udzielane są pożyczki dla startupów?

Jako nowoczesna firma, która wychodzi naprzeciw potrzebom swoich Klientów oferujemy również pożyczki dla startupów. Udzielamy pożyczek już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Wystarczy, że Klient posiada nieruchomość, która będzie stanowiła zabezpieczenie takiej pożyczki.
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.