2
10
speedcash baner 480x296 pozyczka

Pożyczka pod zastaw mieszkania, domu, lokalu

Jakie są korzyści pożyczki pod zastaw domu, mieszkania lub lokalu użytkowego:

 • pożyczka udzielana nawet w 24h, 
 • minimum formalności - bez zaświadczeń,
 • elastyczne kwoty od 30 tys. do 5 mln zł,
 • kredytowanie na okres od 3 miesięcy do 10 lat,
 • dogodne warunki spłaty,
 • wgląd w dokumenty na 24h przed transakcją.

Pożyczka pod zastaw mieszkania, domu lub lokalu użytkowego kierowana jest do osób, które:

 • mają negatywną historię kredytową w BIK,
 • chcą spłacić zadłużenie wobec komornika,
 • potrzebują środków na wykończenie i zwiększenie wartości domu przeznaczonego na sprzedaż,
 • są przedsiębiorcami,
 • straciły płynność finansową,
 • dostały odmowę z banku.

 

Szybka wycena

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 18.00

Najczęściej zadawane pytania

Czy można uzyskać pożyczkę na rozwój nowej działalności gospodarczej pod własnościowe mieszkanie spółdzielcze?

Tak, można uzyskać pożyczkę pod własnościowe mieszkanie spółdzielcze jeżeli posiada się dokument potwierdzający prawo własności do mieszkania oraz wydruk z CEIDG dla działalności gospodarczej. Na tej podstawie przeprowadzamy proces udzielania finansowania.

Czy można dostać pożyczkę pod zastaw nieruchomości jeżeli nie jest się jej jedynym właścicielem?

Istnieje możliwość otrzymania pożyczki pod zastaw mieszkania, domu czy lokalu użytkowego nawet wtedy, gdy nie jest się jedynym właścicielem takiej nieruchomości. Konieczne jest jednak przystąpienie pozostałych właścicieli do umowy pożyczki.

Jakie warunki muszę spełnić, aby dostać pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Aby dostać pożyczkę pod zastaw nieruchomości trzeba przede wszystkim być jej właścicielem (lub współwłaścicielem), nieruchomość powinna znajdować się w miejscowości powyżej 20 tys. mieszkańców lub w miejscowości atrakcyjnej turystycznie. Jeżeli księga wieczysta obciążona jest wpisami w działach III i/lub IV kwota zobowiązań nie może przekraczać 50% naszej wyceny wartości nieruchomości.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby otrzymać pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Oczekujemy od naszych Klientów minimum dokumentów potrzebnych do otrzymania pożyczki. W przypadku jasnej sytuacji własnościowej wystarczy numer księgi wieczystej i dokument poświadczający sposób nabycia nieruchomości. Prosimy również o fotografię wnętrza nieruchomości. W przypadkach niestandardowych możemy poprosić o dodatkowe dokumenty wyjaśniające.

Czy pod każdy rodzaj lokalu użytkowego mogę dostać pożyczkę?

Przy udzielaniu pożyczki pod zastaw lokalu głównym kryterium jest jego dochodowość. Ważne, aby nieruchomość znajdowała się w miejscowości powyżej 20 tys. mieszkańców lub w lokalizacji atrakcyjnej turystycznie.

Kto czerpie zyski generowane przez zastawiony lokal użytkowy w czasie trwania pożyczki?

Staramy się, aby nasi Klienci zawsze zachowywali płynność finansową. Jeżeli zyski z zastawionego lokalu użytkowego stanowią istotną część budżetu naszego Klienta nie upieramy się przy ich cesji. Cesja zysków może jednak podnieść kwotę oferowanego finansowania.
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 37,416 % przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100.000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 135.474,00 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; miesięczne raty: 1000 zł, ostatnia rata: 124.474,00 zł; całkowity koszt pożyczki 35.474,00 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 23.10.2017r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.