speedcash 6
768x641
480x297

Czym się zajmujemy

Speed Cash Polska to fundusz pożyczkowy stworzony przez zespół prawników, analityków i ekspertów z branży finansowej, który powstał z myślą o Klientach ceniących bezpieczeństwo, czas i profesjonalizm.

Wieloletnia praktyka i ogromna liczba zrealizowanych transakcji, pozwala nam zapewnić harmonię Państwa finansom i obsługę na najwyższym poziomie. Ponad piętnastoletnie doświadczenie zdobyte w pracy w kancelariach prawnych, bankach i instytucjach finansowych, pozwoliło przełożyć najlepsze rozwiązania, tworząc nową jakość w zakresie doradztwa, finansowania i pożyczek prywatnych.

Do chwili obecnej udzieliliśmy kredytów bankowych na kwotę ponad miliarda złotych oraz pożyczek z własnych kapitałów na blisko 100 milionów. Bezpieczeństwo i zaufanie Klientów stanowią dla nas wartość nadrzędną, a każda sprawa rozpatrywana jest w sposób spersonalizowany. Zadaniem naszych specjalistów jest rzetelna ocena ryzyka kredytowego i takie dopasowanie oferty, aby zapewnić Klientom najwyższy komfort. Służymy pomocą w zakresie analizy prawnej i podatkowej. Jesteśmy po to, aby trwale poprawić Państwa kondycję finansową. Pracujemy dla firm, przedsiębiorców i osób fizycznych, którym zapewniamy pełen wachlarz usług.

Zapraszamy Państwa do współpracy i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Priorytetem jest Państwa satysfakcja,                                                               a najlepszym na to dowodem są nasi stali Klienci. Speed Cash Polska to pozabankowa instytucja finansowa, która zapewnia obsługę o najwyższych standardach.

 

22

Szybko
- w 24 godziny

Prosto
- bez zaświadczeń

Elastycznie
- od 30 tys. do 5 mln zł

11

Przejrzyście
- bez ukrytych opłat

Profesjonalnie
- zespół ekspertów

Bezpiecznie
- partnerskie oprocentowanie

Finansowanie dla osób prywatnych

Pomożemy wcielić w życie Państwa indywidualne plany wymagające dodatkowego finansowania oraz zadbamy o poprawę płynności finansowej.

Finansowanie dla firm

Umożliwimy realizację Państwa planów biznesowych, związanych z nowymi inwestycjami, a także pomożemy w finansowaniu bieżącej działalności.

Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Speed Cash Polska sp. z o.o. ofert
oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się przez Speed Cash Poska sp. z o.o.
w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Speed Cash Polska sp. z o.o., zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@speedcashpolska.pl lub telefonując pod numer: 22 313 19 62. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@speedcashpolska.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje żądanie kontaktu i przedstawienia Ci oferty produktów i usług świadczonych przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy pomiędzy Tobą i Administratorem, jak i realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udzielenie Ci odpowiedzi i przedstawienie oferty produktów i usług będą niemożliwe. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.