1355x 430
grupowe tablet
speedcash baner 480x296 onas kopia 3

Czym się zajmujemy

Speed Cash Polska to fundusz pożyczkowy stworzony przez zespół prawników, analityków i ekspertów z branży finansowej, który powstał z myślą o Klientach ceniących bezpieczeństwo, czas i profesjonalizm.

Wieloletnia praktyka i ogromna liczba zrealizowanych transakcji, pozwala nam zapewnić harmonię Państwa finansom i obsługę na najwyższym poziomie. Ponad piętnastoletnie doświadczenie zdobyte w pracy w kancelariach prawnych, bankach i instytucjach finansowych, pozwoliło przełożyć najlepsze rozwiązania, tworząc nową jakość w zakresie doradztwa, finansowania i pożyczek prywatnych.

Do chwili obecnej udzieliliśmy kredytów bankowych na kwotę ponad miliarda złotych oraz pożyczek z własnych kapitałów na blisko 100 milionów. Bezpieczeństwo i zaufanie Klientów stanowią dla nas wartość nadrzędną, a każda sprawa rozpatrywana jest w sposób spersonalizowany. Zadaniem naszych specjalistów jest rzetelna ocena ryzyka kredytowego i takie dopasowanie oferty, aby zapewnić Klientom najwyższy komfort. Służymy pomocą w zakresie analizy prawnej i podatkowej. Jesteśmy po to, aby trwale poprawić Państwa kondycję finansową. Pracujemy dla firm, przedsiębiorców i osób fizycznych, którym zapewniamy pełen wachlarz usług.

Zapraszamy Państwa do współpracy i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Priorytetem jest Państwa satysfakcja,                                                               a najlepszym na to dowodem są nasi stali Klienci. Speed Cash Polska to pozabankowa instytucja finansowa, która zapewnia obsługę o najwyższych standardach.

 

22

Szybko
- w 24 godziny

Prosto
- bez zaświadczeń

Elastycznie
- od 30 tys. do 5 mln zł

11

Przejrzyście
- bez ukrytych opłat

Profesjonalnie
- zespół ekspertów

Bezpiecznie
- partnerskie oprocentowanie

Finansowanie dla osób prywatnych

Pomożemy wcielić w życie Państwa indywidualne plany wymagające dodatkowego finansowania oraz zadbamy o poprawę płynności finansowej.

Finansowanie dla firm

Umożliwimy realizację Państwa planów biznesowych, związanych z nowymi inwestycjami, a także pomożemy w finansowaniu bieżącej działalności.

Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.