3
3 480
speedcash baner 480x296 aktualnosci

Aktualności

TAGI30 stycznia 2018

Speed Cash Polska – bezpieczny fundusz pożyczkowy


Speed Cash Polska – bezpieczny fundusz pożyczkowy

Speed Cash Polska to fundusz, stworzony przez zespół prawników i analityków – ekspertów z branży finansowej z ponad 15-letnim doświadczeniem. Jako pozabankowa instytucja finansowa oferujemy pożyczki gotówkowe jak również pożyczki pod zastaw nieruchomości, aktywów firmy, samochodów. To doskonałe wsparcie na wypadek, gdy nagle zabraknie gotówki na nieprzewidziane wydatki. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów, zwłaszcza w sytuacji, gdy banki odmawiają pomocy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów nasza firma stworzyła bezpieczne rozwiązania zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Oferta obejmuje szeroki zakres usług doradczych i finansowych, ale pomagamy również wcielić w życie indywidualne decyzje biznesowe i zadbać o płynność finansową. Oferowane bezpieczne pożyczki są udzielane nawet przy niekorzystnym wpisie w BIK, czy zadłużeniu w ZUS lub Urzędzie Skarbowym. Opieramy się na solidnym zabezpieczeniu, którym w przypadku przedsiębiorców najczęściej jest nieruchomość, ale oferta dotyczy również innych aktywów. Honorujemy także zastaw akcji, dzieł sztuki, majątku lub udziałów firmy. Rozpatrujemy wszystkie rozwiązania niestandardowe, które mogą stanowić gwarancję dla pożyczki. Elastycznie dopasowujemy koszty oraz czas kredytowania do oczekiwań i możliwości naszych Klientów.

W ofercie są dostępne:

Pożyczki pod zastaw domu

Pożyczki pod zastaw mieszkania

Pożyczki pod zastaw dla firmy

Pożyczki pod zastaw działki

Pożyczki pod zastaw samochodu

Pożyczki gotówkowe

Nasze pożyczki oznaczają wiele udogodnień. To między innymi wgląd w dokumenty na 24h przed zawarciem transakcji - możliwość przejrzenia warunków umowy na spokojnie, w warunkach domowych lub konsultując się ze swoim doradcą, pożyczki w dużej rozpiętości kwot od 30 tys. zł do 5 mln zł, kredytowanie na okres od 3 miesięcy do 10 lat. To także osobna oferta dla przedsiębiorców, możliwość odroczenia spłaty kapitału i odsetek oraz możliwość spłaty komornika, zaległości w ZUS i US. Gwarantujemy minimum formalności.

Firma Speed Cash Polska działa w oparciu o przepisy polskiego prawa. Przestrzegamy procedur dbając o to, aby Klient przed podpisaniem umowy miał pełną wiedzę na temat jej szczegółów. Precyzyjnie informujemy o wysokości pożyczki, kosztach oraz długości jej trwania. Umowa podpisywana jest u notariusza, który w ten sposób poświadcza, że wszystkie zawarte w niej zapisy są zgodne z przepisami prawa (dotyczy to zwłaszcza „Kodeksu cywilnego” oraz „Ustawy o kredycie konsumenckim”). Mamy świadomość, jak ważną rolę gra czas w pozyskiwaniu gotówki, dlatego proces podejmowania decyzji o przyznaniu bezpiecznej pożyczki jest skrócony do minimum. Działamy szybko, rzetelnie i profesjonalnie. Pieniądze wypłacamy nawet w ciągu 24 godzin od złożenia wymaganych dokumentów. Nie pobieramy przedpłat, nasze umowy nie zawierają również ukrytych kosztów.

W 2017 roku Speed Cash Polska została wZawartośćpisana do Rejestru Instytucji Pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Rejestr ten jest wykazem firm pożyczkowych, które spełniają określone wymogi KNF. Pomaga Klientom zweryfikować wiarygodność danego funduszu pozabankowego i tym samym podjąć odpowiedzialną decyzję odnośnie zaciągnięcia pożyczki.
Rejestr można pobrać z oficjalnej strony KNF: https://www.knf.gov.pl/podmioty/Rejestry_i_Ewidencje/rejestr_instytucji_pozyczkowych

Aby otrzymać pożyczkę bez zbędnych zaświadczeń wystarczy złożenie wniosku pożyczkowego. Przedsiębiorca może to uczynić osobiście w siedzibie Speed Cash Polska, lub też w wygodnej wersji online, korzystając z prostego formularza na naszej stronie internetowej. Trzecia opcja to kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. W dalszej kolejności czekamy na dostarczenie wymaganych dokumentów, głównie poświadczających posiadanie samochodu, nieruchomości, lokalu lub innego środka, który będzie stanowić zabezpieczenie przyznawanej pożyczki. Nasi eksperci dokonują szybkiej analizy stanu prawnego, po której następuje wydanie decyzji o przyznaniu pożyczki. Ostatni etap to podpisanie umowy i przelew środków. Gotówka trafia na konto od razu po zakończeniu całego procesu, bez zwłoki i dodatkowych formalności.

Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Speed Cash Polska sp. z o.o. ofert
oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się przez Speed Cash Poska sp. z o.o.
w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Speed Cash Polska sp. z o.o., zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@speedcashpolska.pl lub telefonując pod numer: 22 313 19 62. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@speedcashpolska.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje żądanie kontaktu i przedstawienia Ci oferty produktów i usług świadczonych przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy pomiędzy Tobą i Administratorem, jak i realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udzielenie Ci odpowiedzi i przedstawienie oferty produktów i usług będą niemożliwe. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.