3
3 480
speedcash baner 480x296 aktualnosci

Aktualności

TAGI25 lipca 2017

Pożyczki Speed Cash Polska – Badanie satysfakcji Klientów


Pożyczki Speed Cash Polska – Badanie satysfakcji Klientów

Pożyczki pozabankowe stają się coraz popularniejsze – Polacy z różnych powodów i w różnych celach chętnie sięgają właśnie po tę formę finansowania. Co sprawia, że zwracają się po pieniądze do firm pożyczkowych? Na co przeznaczają pozyskane w ten sposób środki? Te oraz inne pytania zadaliśmy naszym Klientom podczas badania satysfakcji z usług świadczonych przez Speed Cash Polska. Poniżej przedstawiamy najważniejsze wnioski.

POŻYCZKA POZABANKOWA NAJCZĘŚCIEJ NA ROK

Jak wynika z badania satysfakcji Klientów Speed Cash Polska, największą popularnością cieszą się pożyczki udzielane na rok – aż 88 proc. osób korzystających z naszych usług w 2017 roku zdecydowało się właśnie na taki okres finansowania. Najrzadziej wybieranym produktem były natomiast pożyczki na krótki czas, z 90-dniowym okresem spłaty oraz długoterminowe, na 560 dni (z każdej z tych opcji skorzystało zaledwie 2 proc.).

NA JAKI CEL I ILE POŻYCZAMY?

Przez wzgląd na fakt, iż firmy pożyczkowe nie udzielają pożyczek na ściśle określony cel, postanowiliśmy sprawdzić, na co nasi Klienci zamierzają przeznaczyć pozyskane pieniądze. Co ciekawe, najczęściej deklarowali oni, że zaciągają pożyczkę na cele inwestycyjne (odpowiedź tę wskazało aż 37 proc. badanych). Nieco mniej osób (30 proc. klientów) zdecydowało się na zaciągnięcie pożyczki w celu oddłużenia.

Niemal połowa przebadanych osób pożyczyła kwotę mieszczącą się w przedziale od 50 do 100 tys. PLN. Mniejszym zainteresowaniem cieszyły się pożyczki na kwotę od 30 do 50 tys. PLN (24 proc.). 14 proc. klientów Speed Cash Polska zdecydowało się na pozyskanie w ten sposób kwoty powyżej 200 tys. PLN.

DLACZEGO FIRMA POŻYCZKOWA?

Interesowało nas również, dlaczego Klienci wybrali pożyczkę w sektorze pozabankowym. Najwięcej osób (39 proc.) motywowało swój wybór brakiem zdolności kredytowej, w związku z czym nie mogli liczyć na podobny kredyt w banku. Sporą część badanych do funduszu Speed Cash Polska przekonała także szybkość wypłacania środków (było to istotne dla 21 proc. badanych).

POŻYCZKA SPEED CASH POLSKA – OCENA SATYSFAKCJI

Co ważne, aż 96 proc. z Klientów obsługiwanych w pierwszym półroczu 2017 roku zadeklarowało, że poleciłoby usługi Speed Cash Polska. Wysoki poziom satysfakcji może wynikać z kilku czynników.

Po pierwsze – szybkość analizy wniosku. W większości przypadków proces trwał zaledwie kilka dni, a aż w 37 proc. zamknął się w 24h. Po drugie – szybkość uruchomienia pożyczki. Tutaj aż 48 proc. klientów wskazało, że otrzymało pieniądze w ciągu doby, a 45 proc. że pożyczka została uruchomiona w kilka dni.

Klienci Speed Cash Polska wysoko oceniają także profesjonalizm oraz fachowe wsparcie doradców przed podpisaniem umowy – 78 proc. wskazało najwyższą notę.

 

Badanie wewnętrzne satysfakcji klientów Speed Cash Polska Sp, z o. o., maj 2017r.

Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Speed Cash Polska sp. z o.o. ofert
oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się przez Speed Cash Poska sp. z o.o.
w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Speed Cash Polska sp. z o.o., zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@speedcashpolska.pl lub telefonując pod numer: 22 313 19 62. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@speedcashpolska.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje żądanie kontaktu i przedstawienia Ci oferty produktów i usług świadczonych przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy pomiędzy Tobą i Administratorem, jak i realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udzielenie Ci odpowiedzi i przedstawienie oferty produktów i usług będą niemożliwe. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.