3
3 480
speedcash baner 480x296 aktualnosci

Aktualności

TAGI24 września 2018

Pożyczka na rozwój biznesu


Pożyczka na rozwój biznesu

Okazja na inwestycję może pojawić się w każdym momencie prowadzenia biznesu jednak nie zawsze ilość dostępnych środków umożliwia jej realizację. W takim momencie warto pamiętać o funduszu pożyczkowym Speed Cash Polska.

Sprawdź jak pomogliśmy właścicielowi sieci sklepów odzieżowych zawrzeć korzystną umowę najmu.

Case study:

Potrzeba Klienta:  Przedsiębiorca posiada sieć sklepów w największych galeriach handlowych w Polsce. Jedna z galerii zaproponowała klientowi preferencyjną stawkę za roczny czynsz w przypadku, gdy zdecyduje się opłacić go z góry. Na ten cel przedsiębiorca potrzebował 200 000 zł.

Klient zaciągnął już jeden kredyt w banku w wysokości 1 000 000 zł stąd trudności w uzyskaniu finansowania bankowego.

Rozwiązanie: Fundusz pożyczkowy Speed Cash Polska udzielił pożyczki w wysokości 200 000 zł na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia na kolejny okres w przypadku braku możliwości spłaty w terminie.

Klient nie posiada wystarczającego zabezpieczenia w postaci nieruchomości z tego względu fundusz Speed Cash Polska przyjął zabezpieczanie w postaci zastawu rejestrowego na spółkach holdingu klienta oraz pełen dostęp do wyników finansowych i rachunków bankowych. Dodatkowym zabezpieczeniem jest prywatna działka klienta.

Po przeanalizowaniu planu na spłatę pożyczki udzieliliśmy przedsiębiorcy potrzebnego finansowania. Pełna kwota została przelana bezpośrednio na konto galerii handlowej.

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania dla swojej firmy? Fundusz pożyczkowy Speed Cash Polska podchodzi indywidualnie do każdego Klienta. Spotkaj się z nami i sprawdź jak szybko możesz rozwinąć swój biznes!

Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Speed Cash Polska sp. z o.o. ofert
oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się przez Speed Cash Poska sp. z o.o.
w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Speed Cash Polska sp. z o.o., zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@speedcashpolska.pl lub telefonując pod numer: 22 313 19 62. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@speedcashpolska.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje żądanie kontaktu i przedstawienia Ci oferty produktów i usług świadczonych przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy pomiędzy Tobą i Administratorem, jak i realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udzielenie Ci odpowiedzi i przedstawienie oferty produktów i usług będą niemożliwe. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.