3
3 480
speedcash baner 480x296 aktualnosci

Aktualności

TAGI09 października 2017

Pożyczka konsolidacyjna – co to jest i kiedy warto z niej skorzystać?


Pożyczka konsolidacyjna – co to jest i kiedy warto z niej skorzystać?

Prowadzenie firmy wiąże się ze sporym ryzykiem – właśnie dlatego w życiu wielu przedsiębiorstw może dojść do kryzysu finansowego i skumulowania się różnego rodzaju przeterminowanych zobowiązań. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może okazać się pożyczka konsolidacyjna, która połączy wszystkie długi w jedną korzystnie oprocentowaną całość. Kiedy warto sięgnąć po taki produkt i jakie są jego korzyści? Sprawdźmy!

Czym jest pożyczka konsolidacyjna?

Pożyczka konsolidacyjna to sposób na połączenie kilku długów wobec różnych instytucji w jeden, przy jednoczesnym obniżeniu wysokości comiesięcznych zobowiązań. Przy takim rozwiązaniu firma pożyczkowa spłaca za nas całość powstałych wcześniej zaległości finansowych, udzielając tym samym pożyczki, którą spłacać będziemy na podstawie ustalonego harmonogramu.

Pożyczka konsolidacyjna – dla kogo?

Pożyczka konsolidacyjna przeznaczona jest dla osób, które chcą uporządkować swoje liczne zobowiązania i skupić je w jednej korzystnie oprocentowanej pożyczce. Jest to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców posiadających zaległości w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych czy też wobec urzędów skarbowych, jak również borykających się z nieuregulowanymi zobowiązaniami wobec kontrahentów, banków czy też z niezapłaconym czynszem.

Pożyczka konsolidacyjna – korzyści

Pożyczka konsolidacyjna to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ dzięki niej:

  • obniżasz miesięczne koszty obsługi swojego zadłużenia – gdy konsolidujesz swoje kredyty lub pożyczki, ich warunki ulegają ujednoliceniu przy jednoczesnym wydłużeniu okresu spłaty, co pozwala na ustalenie wysokości raty na poziomie niższym niż suma rat dotychczas płaconych,
  • możesz poprawić swoją płynność finansową oraz zdolność kredytową – uzyskujesz bowiem wolne środki finansowe, które wcześniej byłyby przeznaczone na comiesięczne spłaty,
  • nie musisz pamiętać o kilku zobowiązaniach w miesiącu – płacisz jedną ratę, na jedno konto, dzięki czemu lepiej kontrolujesz sytuację finansową swojej firmy,
  • zachowujesz wiarygodność w oczach swoich kontrahentów – spłacasz zobowiązania w terminie, mimo drobnych problemów finansowych,
  • unikasz licytacji komorniczej.

Pożyczka konsolidacyjna w Speed Cash Polska

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na pożyczkę konsolidacyjną pod zabezpieczenie w Speed Cash Polska, poza dokładną analizą swojej sytuacji finansowej oraz ustaleniem korzystnych warunków spłaty zobowiązania, mogą liczyć także na profesjonalne doradztwo w szerszym zakresie. Nasi eksperci doradzą bowiem, w jaki sposób uniknąć licytacji komorniczej oraz jak w płynny i bezpieczny dla firmy sposób zaspokoić roszczenia wszystkich wierzycieli.

Co może stanowić zabezpieczenie pożyczki konsolidacyjnej? Może to być przede wszystkim nieruchomość – dom, mieszkanie, ale również samochód, działka czy dzieła sztuki. Wszystko zależy od wysokości zaciąganego zobowiązania oraz ustalonego okresu spłaty.

Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Speed Cash Polska sp. z o.o. ofert
oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się przez Speed Cash Poska sp. z o.o.
w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Speed Cash Polska sp. z o.o., zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@speedcashpolska.pl lub telefonując pod numer: 22 313 19 62. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@speedcashpolska.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje żądanie kontaktu i przedstawienia Ci oferty produktów i usług świadczonych przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy pomiędzy Tobą i Administratorem, jak i realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udzielenie Ci odpowiedzi i przedstawienie oferty produktów i usług będą niemożliwe. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.