3
3 480
speedcash baner 480x296 aktualnosci

Aktualności

TAGI10 maja 2018

Czy warto zaciągnąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości?


Czy warto zaciągnąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Otrzymanie kredytu w banku wiąże się z koniecznością spełnienia bardzo wielu warunków, jak np. nieskazitelna historia kredytowa, posiadanie odpowiedniego zabezpieczenia, czy wkładu własnego. Brak jednego z tych elementów może sprawić, że bank odmówi udzielenia finansowania. W takiej sytuacji jednym z alternatywnych rozwiązań jest zaciągnięcie pożyczki pod zastaw nieruchomości. Czy warto skorzystać z oferty funduszu pożyczkowego?

POŻYCZKA POD ZASTAW – CO TO TAKIEGO?

Warto pamiętać, że pożyczka pod zastaw nieruchomości nie jest tożsama z kredytem hipotecznym – ten bowiem zaciągany jest w celu zakupienia danej nieruchomości. W przypadku pożyczki pod zastaw nieruchomości udzielanej przez fundusz pożyczkowy warunkiem uzyskania finansowania jest posiadanie przez osobę prowadzącą działalność nieruchomości, która będzie stanowiła dla firmy pożyczkowej zabezpieczenie oraz gwarancję, że pieniądze zostaną zwrócone w terminie.

POŻYCZKA POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI – CZY TO BEZPIECZNE?

Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej godnych zaufania funduszy pożyczkowych, które w swojej ofercie posiadają produkty podobne do tych, które oferują banki, z tą różnicą, że są one przeznaczone także dla osób w trudnej sytuacji finansowej. Taka forma finansowania w ostatnich latach zdobyła sporo zwolenników. Oczywiście przy wyborze pożyczkodawcy  warto zachować ostrożność i jeszcze przed złożeniem wniosku sprawdzić go m.in. pod względem wpisu w KRD, zapoznać się z dostępnymi na forach internetowych opiniami na jego temat. Rzetelny fundusz finansowy można rozpoznać również po sposobie, w jaki przeprowadza weryfikację sytuacji potencjalnego klienta – jeżeli mimo ograniczenia formalności do minimum jest ona dość wnikliwa, to znaczy, że chce mieć pewność, że pożyczkobiorca poradzi sobie ze spłatą zadłużenia.

POŻYCZKA POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI – ZALETY

Pożyczka pod zastaw nieruchomości to dobry pomysł dla osób, które z różnych powodów nie mogą liczyć na uzyskanie finansowania w banku komercyjnym. Jakie zalety posiada taki produkt? Wśród nich z pewnością można wymienić:

  • ograniczenie formalności do minimum,
  • elastyczne i dostosowane do sytuacji klienta warunki spłaty zobowiązania,
  • krótki czas od złożenia wniosku do wpływu środków z pożyczki na konto,
  • dostępność nawet dla osób w trudnej sytuacji finansowej.

POŻYCZKA POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI W SPEED CASH POLSKA

Fundusz pożyczkowy Speed Cash Polska w swojej ofercie posiada korzystne pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm. Finansowanie udzielane jest na standardowy okres 12 miesięcy, jednak przy regularnej spłacie rat istnieje możliwości przedłużenia terminu zakończenia umowy. Pożyczki z funduszu pożyczkowego Speed Cash Polska przyznawane są w kwocie od 30 tys. do nawet 5 mln zł, niezależnie od historii kredytowej, czy obecnego zadłużenia wnioskującego o pożyczkę. Zabezpieczenie w takim wypadku może stanowić nieruchomość – dom, mieszkanie, inny lokal lub działka, znajdująca się w odpowiedniej lokalizacji. Dzięki ograniczeniu formalności do minimum, pożyczka może zostać wypłacona nawet w ciągu 24h, co pozwoli na szybkie uregulowanie wymagających pilnej spłaty zadłużeń oraz zachowanie płynności finansowej.

Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Speed Cash Polska sp. z o.o. ofert
oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się przez Speed Cash Poska sp. z o.o.
w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Speed Cash Polska sp. z o.o., zwana dalej: "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kontakt@speedcashpolska.pl lub telefonując pod numer: 22 313 19 62. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: iod@speedcashpolska.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje żądanie kontaktu i przedstawienia Ci oferty produktów i usług świadczonych przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań na Twoje żądanie przed zawarciem ewentualnej umowy pomiędzy Tobą i Administratorem, jak i realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, że udzielenie Ci odpowiedzi i przedstawienie oferty produktów i usług będą niemożliwe. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.