3
3 480
03

Aktualności

19 września 2017

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM NA SPRZEDAŻ POWINDYKACYJNEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ KLIENTA KANCELARII ABBOT CAPITAL VII SP. Z O.O. SP. K.
Czytaj więcej >>

11 września 2017

Kiedy warto zaciągnąć pożyczkę inwestycyjną?

Podstawą efektywnego i skutecznego rozwoju każdej firmy są przemyślane inwestycje. Te z kolei nierzadko wymagają sporych nakładów finansowych, które przekraczają budżet przeciętnego przedsiębiorcy. Brak pieniędzy nie musi jednak oznaczać rezygnacji z dobrego pomysłu. W takiej sytuacji warto bowiem sięgnąć po pożyczkę inwestycyjną, która pozwoli na sprawne zrealizowanie przedsięwzięcia. Na co można przeznaczyć pozyskane w ten sposób pieniądze?
Czytaj więcej >>

30 sierpnia 2017

Pożyczka z gwarancją bezpieczeństwa

Zdecydowana większość osób poszukujących szybkiego finansowania wykorzystuje do tego celu Internet. Przeglądając profesjonalnie zaprojektowane strony internetowe firm pożyczkowych trudno stwierdzić, za którą z nich mogą kryć się żerujący na pośpiechu i nieuwadze oszuści. Właśnie dlatego rzetelni pożyczkodawcy ubiegają się o uzyskanie różnego rodzaju certyfikatów, które poświadczają bezpieczeństwo świadczonych przez nich usług. Na koncie Speed Cash Polska znajdują się obecnie dwa takie odznaczenia – Certyfikat Firma Godna Zaufania oraz Laur Zaufania.
Czytaj więcej >>

22 sierpnia 2017

Jaka przyszłość czeka polskie firmy pożyczkowe?

W ciągu ostatnich kilku lat sektor pozabankowy charakteryzował się dość dynamicznym rozwojem. Obecnie uznaje się go za dojrzały, o stabilnej pozycji rynkowej, szczególnie w odniesieniu do pożyczek o niskich kwotach. Jaka przyszłość czeka firmy pożyczkowe? Od czego może zależeć? Czy sektor pozabankowy w Polsce dobrze rokuje?
Czytaj więcej >>

16 sierpnia 2017

Polacy coraz mocniej ufają firmom pożyczkowym!

Jak co roku Kantar TNS sprawdził, jaką reputacją cieszą się poszczególni przedstawiciele rynku finansowego w Polsce. Rozkład sił w tym sektorze nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem – największym zaufaniem niezmiennie darzymy NBP oraz banki w ogóle (wiarygodność na poziomie odpowiednio 66 proc. oraz 62 proc.), najmniejszym natomiast instytucje pozabankowe – ufa im 17 proc. Polaków. Te ostatnie mają jednak powody do zadowolenia z wyników omawianego badania. Dlaczego?
Czytaj więcej >>

TAGI

Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 37,416 % przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100.000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 135.474,00 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; miesięczne raty: 1000 zł, ostatnia rata: 124.474,00 zł; całkowity koszt pożyczki 35.474,00 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 27.10.2016r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.