3
3 480
03

Aktualności

TAGI25 lipca 2017

Pożyczki Speed Cash Polska – Badanie satysfakcji Klientów

Pożyczki pozabankowe stają się coraz popularniejsze – Polacy z różnych powodów i w różnych celach chętnie sięgają właśnie po tę formę finansowania. Co sprawia, że zwracają się po pieniądze do firm pożyczkowych? Na co przeznaczają pozyskane w ten sposób środki? Te oraz inne pytania zadaliśmy naszym Klientom podczas badania satysfakcji z usług świadczonych przez Speed Cash Polska. Poniżej przedstawiamy najważniejsze wnioski.
Czytaj więcej >>

06 lipca 2017

Czy osoba bezrobotna dostanie pożyczkę?

Fraza „pożyczka dla bezrobotnych” jest jednym z popularniejszych haseł wpisywanych do wyszukiwarek internetowych – świadczy to o dużym zapotrzebowaniu na tego typu produkt. Okazuje się, że na rynku istnieją instytucje finansowe, które odpowiadają na nie i udzielają pożyczek dla osób bezrobotnych. Zanim jednak zdecydujemy się na taki ruch, warto przeprowadzić osobistą ocenę zdolności kredytowej oraz dokładnie sprawdzić wiarygodność firmy, której oferta najbardziej przypadła nam do gustu.
Czytaj więcej >>

21 czerwca 2017

Czym różni się pożyczka pod zastaw od kredytu?

POŻYCZKA A KREDYT – RÓŻNICE
Czytaj więcej >>

30 maja 2017

Szybkie pożyczki – jak ocenić czy są bezpieczne?

Szukasz szybkiej gotówki? Sprawdź, jak wybrać rzetelną firmę i nie dać się oszukać!
Czytaj więcej >>

17 maja 2017

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI LUB PRAW STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ KLIENTÓW KANCELARII ABBOT CAPITAL VII SP. Z O.O. SP. K.
Czytaj więcej >>

12 maja 2017

Skąd wziąć pieniądze na założenie firmy?

Oryginalny pomysł na biznes i zapał do pracy – od tego się zaczyna. Jednak by możliwe stało się zrealizowanie marzenia o własnej działalności gospodarczej (nawet najmniejszej), konieczne jest pozyskanie odpowiedniego kapitału na jej rozruch (doposażenie biura, zakup potrzebnego sprzętu czy też reklamę). Skąd pozyskać pieniądze na założenie firmy, nie posiadając zabezpieczenia wymaganego przez banki? W takim wypadku warto zwrócić się po pożyczkę na rozpoczęcie działalności do funduszu pożyczkowego.
Czytaj więcej >>

21 kwietnia 2017

Szybkie pożyczki na nowych zasadach

Pod koniec 2016 roku Ministerstwo Sprawiedliwości przedstawiło projekt zmian tzw. ustawy antylichwiarskiej. Ponowne modyfikacje przepisów prawa w zakresie udzielania pożyczek, zgodnie z deklaracjami ich twórców, mają na celu silniejszą niż dotychczas ochronę konsumentów przed nieuczciwymi praktykami firm pożyczkowych. Co zmieni się po wejściu w życie nowej ustawy o pożyczkach? Jakie konsekwencje dla obu stron może przynieść zapowiadana nowelizacja?
Czytaj więcej >>

11 kwietnia 2017

Jak najlepiej wyjść z pętli zadłużenia?

Co zrobić, gdy dług staje się niespłacalny? Co zrobić, gdy grozi nam zajęcie nieruchomości przez komornika?
Czytaj więcej >>

28 lutego 2017

Ustawa antylichwiarska a życie

Projekt nowej tzw. ustawy antylichwiarskiej  zapowiada walkę z nieuczciwymi praktykami firm pożyczkowych. Czy jednak w jej dotychczasowym kształcie konsumenci na pewno zyskają?
Czytaj więcej >>

14 lutego 2017

Wokół dużych pożyczek pozabankowych

Pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości stanowią atrakcyjną ofertę tam, gdzie biznes z różnych przyczyn napotyka na trudności związane z pozyskaniem kredytu bankowego.
Czytaj więcej >>

02 lutego 2017

Ogłoszenie o przetargu publicznym

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI LUB PRAW STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ SPEED CASH POLSKA SP. Z O.O. S.K.A.
Czytaj więcej >>

24 stycznia 2017

Zysk czy etyka? Pożyczki pozabankowe od kuchni.

Zadajemy pytanie potencjalnemu klientowi banku:
Czytaj więcej >>

03 stycznia 2017

Leasing zwrotny nieruchomości

Leasing zwrotny nieruchomości (ang. „sale and lease back” lub „lease back”) polega na sprzedaży nieruchomości i zawarciu jednocześnie umowy leasingu na zaplanowany czas.
Czytaj więcej >>

07 grudnia 2016

Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?

Potrzeby inwestycyjne firma może zaspokajać na kilka różnych sposobów. Rynek obfituje w produkty, które służą rozwojowi i finansowaniu bieżącej działalności praktycznie każdego przedsiębiorstwa o dowolnym profilu.
Czytaj więcej >>

22 listopada 2016

Poza bankiem

Na rynku finansowym powiększa się grono odbiorców pozabankowych pożyczek pod zastaw nieruchomości. Jakie mają argumenty, by rywalizować z kredytem bankowym?
Czytaj więcej >>

08 listopada 2016

Co o pożyczaniu poza bankiem wiedzieć się powinno

Pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości wpisują się w potrzeby tych, którzy potrzebują dużych sum, a z wielu przyczyn na kredyt bankowy nie mogą liczyć, np. brak tradycyjnej zdolności, negatywna historia kredytowa, niewystarczająco dobry BIK czy też presja czasu.
Czytaj więcej >>

27 października 2016

Pierwszy samochód Speed Cash Polska wyjechał na drogi!

Z przyjemnością informujemy, że na polskich drogach będzie wyprzedzał Was pierwszy samochód z firmową reklamą Speed Cash Polska, należący do naszego Pośrednika z Łodzi.  Gratulujemy i jednocześnie cieszymy się z nowej formy reklamy, która przynosi duże korzyści dla każdej ze stron.
Czytaj więcej >>

03 października 2016

Bankowe "nie"

Tam, gdzie biznes napotyka na trudności związane z pozyskaniem kredytu bankowego, do głosu dochodzi pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości. 
Czytaj więcej >>

26 września 2016

Finansowanie pomostowe i wspólna sprzedaż nieruchomości

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z kolejnym artykułem z cyklu "Projekty pożyczkowe Speed Cash Polska". Poznaj przypadek jednego z naszych Klientów i zobacz jak pomogliśmy rozwiązać jego sytuację.
Czytaj więcej >>

08 września 2016

WEŹ POŻYCZKĘ W SPEED CASH POLSKA I ZDOBĄDŹ NAGRODĘ

Z przyjemnością informujemy Państwa o programie promocyjnym realizowanym przez Speed Cash Polska Sp. z o. o. „ Weź pożyczkę w Speed Cash Polska i zdobądź nagrodę”. Konkurs rozpoczął się w dniu 01 sierpnia 2016 roku i będzie trwać do 01 sierpnia 2017 roku. 
Czytaj więcej >>

18 sierpnia 2016

Oddłużanie nieruchomości – Projekt pożyczkowy Speed Cash Polska

Przedstawiamy nasze podejście do niestandardowych pożyczek. Zachęcamy Państwa do zapoznania z pierwszym artykułem z cyklu „Projekty pożyczkowe Speed Cash Polska”.
Czytaj więcej >>

09 sierpnia 2016

Facebook i LinkedIn – START

Z przyjemnością informujemy Państwa, że oficjalnie wystartowaliśmy z firmowym kontem na serwisie Facebook. Zachęcamy do polubienia naszego profilu Speed Cash Polska|Facebook. Umożliwi to Państwu bieżące śledzenie pojawiających się w naszej firmie nowości.
Czytaj więcej >>

02 sierpnia 2016

Podatek bankowy i jego konsekwencje

W Polsce obowiązuje jeden z najwyższych podatków na świecie. Ten fakt wykorzystują instytucje finansowe.
Czytaj więcej >>

11 lipca 2016

Speed Cash Polska – sposób na trudne pożyczki

Pozabankowe usługi finansowe przekonują do siebie coraz większy odsetek klientów – tak biznesowych, jak i indywidualnych. Jakie argumenty do nich przemawiają?
Czytaj więcej >>
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 37,416 % przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100.000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 135.474,00 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; miesięczne raty: 1000 zł, ostatnia rata: 124.474,00 zł; całkowity koszt pożyczki 35.474,00 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 27.10.2016r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.
opineo