3
3 480
speedcash baner 480x296 aktualnosci

Aktualności

TAGI10 listopada 2017

Brak spłaty pożyczki – jakie konsekwencje?

Ostrożność funduszy pożyczkowych i dokładna weryfikacja wypłacalności klientów jeszcze przed zawarciem umowy nie wykluczają sytuacji braku spłaty pożyczki przez pożyczkobiorcę. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele (np. pogorszenie się sytuacji finansowej wskutek utraty pracy lub intratnego klienta), jednak niedostosowanie się do warunków pożyczki każdorazowo wiąże się z negatywnymi konsekwencjami – jakimi? To zależy od zapisów konkretnej umowy. Poniżej prezentujemy cztery najczęściej spotykane skutki braku spłaty pożyczki.
Czytaj więcej >>

09 października 2017

Pożyczka konsolidacyjna – co to jest i kiedy warto z niej skorzystać?

Prowadzenie firmy wiąże się ze sporym ryzykiem – właśnie dlatego w życiu wielu przedsiębiorstw może dojść do kryzysu finansowego i skumulowania się różnego rodzaju przeterminowanych zobowiązań. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może okazać się pożyczka konsolidacyjna, która połączy wszystkie długi w jedną korzystnie oprocentowaną całość. Kiedy warto sięgnąć po taki produkt i jakie są jego korzyści? Sprawdźmy!
Czytaj więcej >>

25 września 2017

Pożyczka bez zdolności kredytowej – czy to możliwe?

Klienci banków po złożeniu wniosku o kredyt są poddawani bardzo szczegółowej ocenie pod kątem wiarygodności finansowej. Jeżeli w jej trakcie okaże się, że potencjalny kredytobiorca nie spełnia wyśrubowanych wymagań, czyli nie posiada tzw. zdolności kredytowej, bank odmawia udzielenia kredytu. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą firmy pożyczkowe, które często przyznają pożyczkę nawet wówczas, gdy klient nie wykazuje zdolności kredytowej. Jak to możliwe?
Czytaj więcej >>

19 września 2017

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PUBLICZNYM NA SPRZEDAŻ POWINDYKACYJNEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ KLIENTA KANCELARII ABBOT CAPITAL VII SP. Z O.O. SP. K.
Czytaj więcej >>

11 września 2017

Kiedy warto zaciągnąć pożyczkę inwestycyjną?

Podstawą efektywnego i skutecznego rozwoju każdej firmy są przemyślane inwestycje. Te z kolei nierzadko wymagają sporych nakładów finansowych, które przekraczają budżet przeciętnego przedsiębiorcy. Brak pieniędzy nie musi jednak oznaczać rezygnacji z dobrego pomysłu. W takiej sytuacji warto bowiem sięgnąć po pożyczkę inwestycyjną, która pozwoli na sprawne zrealizowanie przedsięwzięcia. Na co można przeznaczyć pozyskane w ten sposób pieniądze?
Czytaj więcej >>
Skontaktuj się z naszym Doradcą
* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych
przez Speed Cash Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz współpracujących z nią Partnerów, w celu realizacji Usługi, zmierzającej do przedstawienia propozycji produktów finansowych, na zasadach określonych w regulaminie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
zgodnie z Ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 od Speed Cash Polska sp. z o.o. i wybranych jej Dostawców usług oraz Partnerów.
Wyślij
Speed Cash Polska sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000476807 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525 256 81 39, REGON 146919158, wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 złotych (wpłacony w całości). Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Modelowy przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 37,416 % przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100.000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 135.474,00 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; miesięczne raty: 1000 zł, ostatnia rata: 124.474,00 zł; całkowity koszt pożyczki 35.474,00 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 23.10.2017r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.